ПАТ «Черкасиобленерго» в ході підготовки до осінньо-зимового періоду вдвічі збільшить запаси матеріалів

5 серпня, 2022

ПАТ «Черкасиобленерго» ПАТ «Черкасиобленерго»  продовжує реалізацію плану  підготовки до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022-2023 рр… Про Про це повідомив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук під час робочої наради Міністерства енергетики України в Умані 28 липня

Підготовка до ОЗП 2022-2023 передбачає проведення моніторингу та нагляду за виконанням планових ремонтних робіт електрообладнання, розроблення комплексу організаційно-технічних заходів, спрямованих на посилення протипожежного стану підвідомчих об’єктів, узгодження порядку взаємодії підприємств енергетики з органами виконавчої влади та військовими адміністраціями, створення необхідного аварійного запасу обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів.

Зокрема, розпочато ремонт пошкоджених кабельних ліній напругою 6-10кВ, які живлять споживачів I-II категорій, об’єктів водопостачання, водовідведення та теплопостачання медичних закладів області. Стартувала перевірка  протипожежного та технічного стану всіх підстанцій 35кВ та вище. Енергетики також розпочали готувати автомобілі та механізми, у тому числі всюдихідну техніку для виконання аварійно-відновлювальних робіт. Що стосується запасу обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів, то його, за словами Голови Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, передбачається створити в обсягу в 2 рази більше, ніж торік.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!