Дніпропетровськгаз встановив ще один ШГРП RGC Production у Павлоградському районі області

26 серпня, 2022

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), щоденно продовжує працювати в умовах війни по всій області. Наші фахівці роблять усе можливе для безпеки та безаварійного розподілу газу нашим клієнтам. 

Днями спеціалісти Дніпропетровськгазу провели заміну ШГРП у селищі Павлоградського району на новий шафовий газорегуляторний пункт. 

Застаріле обладнання експлуатувалось більше 45 років та потребувало модернізації. Нині замість старого ШГРП працює новий, вітчизняного виробництва RGC Production.

Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» під час робіт застосували «стоп-систему» італійської фірми Ravetti. Вона дозволила не відключати газопостачання для 1,5 тис. споживачів приватного сектору даного району. Ми використовуємо це обладнання від наших європейських партнерів понад два роки. І перевага даної технології полягає у проведенні ремонтів на газопроводах в будь-яку пору року, без відключення споживачів та з мінімальною затратою часу і трудоресурсів. 

«Наша компанія давно відмовилися від радянських та російських технологій, і обрала європейську стратегію розвитку газового ринку. Ми співпрацюємо з європейськими партнерами, отримуємо від них якісні комплектуючі та активно застосовуємо їхні технології. Вони вже заявили про готовність допомагати у відновленні газових мереж України після війни», — коментує технічний директор АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Бачурін.

АТ «Дніпропетровськгаз» не припинило свою роботу з початку війни та протягом цих шести місяців у надскладних умовах продовжує виконувати критично важливу модернізацію мереж та реконструкцію, планові та поточні ремонти, відновлення газопроводів тощо. Так, за цей період наші фахівці замінили та встановили на Дніпропетровщині 60 ШГРП українського заводу RGC Production з європейськими комплектуючими.

Не зупиняємось! Продовжуємо працювати для перемоги над ворогом!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!