Дніпропетровськгаз: своєчасна діагностика газопроводів - безпека споживачів регіону

22 серпня, 2022

Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), у період воєнного часу щоденно виконують свою роботу у посиленому режимі задля безпеки споживачів. Вони продовжують здійснювати критично важливі та планові роботи для підтримки газорозподільної системи області, яка забезпечує базові потреби українців у цей важкий час.

Бригади КПО Новомосковського, Кам’янського, Павлоградського та Нікопольського відділень АТ «Дніпропетровськгаз» щоденно працюють та виконують комплексне приладове обстеження усіх газопроводів у регіоні. 

З початку року спеціалісти компанії: 

— здійснили техобстеження 8,5 тис. км газових мереж області; 

— виявили 5,1 тис. пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів та 8 тис. витоків газу на підземних та надземних газових мережах. 

Спеціалісти під час робіт перевіряють місце та глибину закладання газопроводу, його герметичність, суцільність і стан ізоляційного покриття. Кожен фахівець служби проходить величезні відстані щороку, аби упевнитися, що мережі знаходяться у належному стані та не мають витоків. Для своєчасного виявлення витоків газу фахівці оснащені сучасним обладнанням європейського зразка: лазерним текошукачем, газоіндикаторами, устаткуванням для контролю стану ізоляційного покриття газопроводів через ґрунт та ін. 

Завдяки щоденній якісній та оперативній роботі спеціалістів АТ «Дніпропетровськгаз» скорочуються втрати природного газу, запобігається виникнення аварійних ситуацій та забезпечується стабільний розподіл газу споживачам регіону.

Крок за кроком до перемоги!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!