Перша вантажівка на сайті АВТОМОБІЛЬНИХ АУКЦІОНІВ

20 июля, 2009
В хід пішла важка артилерія — відтепер на сайтi компанії Автомобільні Аукціони можна придбати не лише легковий автомобіль, але і вантажівку за вигідною та доступною ціною! Ми починаємо продавати вантажні автомобілі різних марок, стану та комплектації.

На сайті www.autoauction.in.ua вперше виставлено вантажівку — № лота 231, FAW CA1041, 3.2 D, Дизель, 2006 року випуску, стартова ціна якого — 27 800 грн.

Завітайте на сайт та скористайтеся можливістю взяти участь у торгах та не пропустіть свій шанс придбати вантажівку за прийнятною ціною!

Таким чином, Компанія «Автомобільні Аукціони» продовжує політику відкритості щодо надання інформації по кожному лоту та забезпечує новий стандарт продажу авто з пробігом в Україні.

Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно
Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.


Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.


www.autoauction.in.ua
n.savitskaya-sheliga
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!