Тенденції бізнес-сезону 2019-2020 на українському ринку PR

На початку 2019 року керівники PR-агентства Publicity Creating дали свій прогноз про тенденції на українському ринку маркетингових комунікацій. Які з цих прогнозів справдилися, а які ні, і що актуально в новому бізнес-сезоні?
«Однозначно підтвердився прогноз про актуальність комунікаційних програм для ринку В2В, також як і важливості PR для старт-апів», - каже Валерій Курейко, Директор Publicity Creating.
Експерт зазначає, що багато компаній сектора В2В в пошуку ефективних каналів просування спробували digital і рекламу в соцмережах (Google Adwords, реклама в Facebook, СЕО і т.д.), але не досягли бажаного результату, і повертаються до перевірених PR-методів.
«У сегменті В2В важлива стійка позитивна репутація компанії, а побудувати її можна лише за допомогою комплексних PR-програм», - зазначає Валерій Курейко.
Однією з ключових тенденцій експерти Publicity Creating вважають зростання інтересу клієнтів до розробки стратегій.
«У період нестабільності і постійних змін може здатися, що можливе лише тактичне планування, але це глибока помилка. В такий час стратегія потрібна, як ніколи раніше! Що не виключає важливості грамотних тактичних кроків на її втіленню, в залежності від поточної ситуації », - каже Руслана Плис, Account Director Publicity Creating.
Експерт зазначає, що кількість запитів на розробку стратегічних документів постійно зростає.

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!