RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 403

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15798

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


З днем аграрія України!

19 листопада, 2021  

Дорогі партнери! Ми вдячні за вашу роботу та пишаємося тим, що співпрацюємо з вами. Завдяки вам земля України залишається найщедрішою. Ваша праця допомагає зберігати традиції нації та наповнювати стіл кожного українця свіжими продуктами.

IT- компанія Banza анонсувала запуск нового YouTube-каналу про натхнення

18 листопада, 2021  

У кінці листопада запускається новий YouTube-канал “СЕО з натхнення”, основна мета якого донести той факт, що натхнення може бути системою та інструментом для створення більш насиченого та яскравого життя


Olkom Group успішно пройшла перший неоголошений наглядовий аудит системи менеджменту безпеки продуктів FSSC 22000

18 листопада, 2021  

У жовтні 2021 року аудитори компанії «Інтернейшнл менеджмент системс» (партнер TUV NORD) провели неоголошений наглядовий аудит системи менеджменту безпеки харчових продуктів ПрАТ «Київський маргариновий завод» (виробничий підрозділ Olkom Group)

Могут ли иностранцы владеть недвижимостью на СЕВЕРНОМ КИПРЕ?

17 листопада, 2021  

Согласно ЗАКОНАМ Северного Кипра иностранные граждане, желающие купить недвижимость в этой стране, имеют полное право владения недвижимостью


KSG Agro за 9 месяцев 2021 г. увеличил валовый доход на 43%, EBITDA – на 10%

16 листопада, 2021  

KSG Agro за 9 месяцев 2021 г. увеличил валовый доход на 43%, EBITDA – на 10% в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга со ссылкой на отчет компании, опубликованный на Варшавской фондовой бирже (ВФБ).

Новый стандарт современного жилья

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены предварительные итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Средикиевских новостроек профессиональной наградойотмечен ЖК «Современный квартал», а также компания-девелопер этого проекта.


BudCapital назван Девелопером года

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Средикиевских застройщиков профессиональной наградойотмечена девелоперская компания BudCapital.

Проект года среди столичных новостроек

16 листопада, 2021  

В ноябре подведены итоги премии «Украинский Строительный Олимп - 2021». Срединовостроек столицы профессиональной наградойотмечен ЖК 4U.


338 бюджетних установ Дніпропетровщини досі не уклали договори з постачальником «останньої надії»

16 листопада, 2021  

Наразі 338 бюджетних організацій Дніпропетровської області не включено до Реєстру споживачів будь-якого постачальника. Відповідно до вимог Постанови КМУ № 1102 від 25.10.2021 р. для забезпечення безперебійної доставки природного газу до бюджетних установ

“Best Agro” забезпечить активну промо кампанію інноваційним агропрактикам

15 листопада, 2021  

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн майданчик “Best Agro” для кращих агро практик. Ініціатори обіцяють забезпечити кращих учасників промо кампанією, повідомляє сайт BrandStory.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!