RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15341

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину

30 марта, 2020  

Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.

ВОЛЯ запрошує в кіноподорож до Франції

30 марта, 2020  

Воля пропонує своїм абонентам урізноманітнити свій час на карантині за допомогою якісного та цікавого кіно. Кожної суботи та неділі з 28 березня по 25 квітня на каналі CINE+ на них чекають «Вечори французького кіно».


Безпека продуктів і захищеність співробітників - основні пріоритети Olkom Group

27 марта, 2020  

Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу, залишаючи свій слід у всіх сферах - від стилю життя кожної людини до змін бізнес-процесів великих компаній. Olkom Group з самого початку адаптує свої виробничі процеси під всі зміни, що відбуваються.

Лифтовые канаты производства турецкой компании Çelik Halat – старт продаж в Украине

26 марта, 2020  

Качественные канаты для лифтов – важный фактор безопасности. Турецкая компания Çelik Halat производит тросы из высокоуглеродного волокна с 1968 года. Продукция соответствует международным стандартам, и ее используют ведущие производственные компании.


Киевстар продлевает действие акций с бесплатным доступом

26 марта, 2020  

Абоненты смогут и в дальнейшем звонить на горячие линии профилактики COVID, пользоваться предложениями для удаленной работы, консультироваться с врачами через мобильное приложение, пользоваться другими акционными предложениями без дополнительной платы. Ср

KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая

26 марта, 2020  

KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая (Апостоловский район, Днепропетровская обл.). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Електронна ТТН: EDIN провів продуктивну поставку між Novus та Alex Com Ltd

26 марта, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN вже з осені 2019 року входить до робочої групи при Міністерстві Інфраструктури України з впровадження електронної ТТН.

Без рутини: як юристові заощадити час і гроші на аналізі судової практики

25 марта, 2020  

Завдяки IT-технологіям і новій вітчизняній розробці – системі Pravosud – правник може звільнити час для інших, більш пріоритетних робочих завдань.


Мережа Billa оголосила перелік заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції на період національного карантину.

25 марта, 2020  

Окрім загальних заходів, передбачених міжнародними стандартами безпеки поводження з харчовими продуктами, на період національного карантину мережа супермаркетів Billa впровадила додаткові санітарно-гігієнічні й організаційні заходи, які мають на меті прот

Olkom Group організувала допомогу лікарням Києва

24 марта, 2020  

Група компаній Olkom зробила першу безкоштовну поставку соняшникової олії Олександрівській клінічній лікарні та ТМО «Психіатрія» в кількості 2000 літрів. Така допомога для лікарів і пацієнтів планується протягом всього терміну карантину.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!