RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15597

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Apple Pay стає доступним держателям карток КРИСТАЛБАНКу

21 липня, 2020  

Безпечніший, більш захищений та конфіденційний засіб оплати за допомогою iPhone та Apple Watch Київ – 21 липня 2020 р.— Від сьогодні держателі карток КРИСТАЛБАНКу отримали можливість користуватися Apple Pay – безпечнішим, більш захищеним та конфіденцій

Роздрібна мережа Київстар нараховує вже 500 магазинів

17 липня, 2020  

Цього року роздрібну мережу Київстар розвиватимуть саме в малих населених пунктах і віддалених житлових районах великих міст. Така стратегія продиктована рішенням бути ближче до своїх клієнтів і зробити сервіс доступнішим. У планах компанії до кінця 2020


FM Logistic отчиталась о результатах своей работы в России и в мире

16 липня, 2020  

В июне группа FM Logistic опубликовала результаты деятельности за 2019-2020 финансовый год на своем сайте. В начале июля российское подразделение отчиталось об итогах работы на пресс-конференции. В этом году ее провели в онлайн-формате.

Spotify – безлімітний для абонентів Київстар

15 липня, 2020  

Популярний музичний додаток Spotify відтепер офіційно доступний в Україні. І абоненти Київстар можуть слухати музику у додатку онлайн безлімітно, тобто без списання мегабайтів мобільного інтернету.


Spotify – безлимитный для абонентов Киевстар

15 липня, 2020  

Популярное музыкальное приложение Spotify теперь официально доступно в Украине. И абоненты Киевстар могут слушать музыку в приложении онлайн безлимитно, то есть без списания мегабайтов мобильного интернета.

KSG Agro во II квартале 2020 г. увеличил объем реализации свиней на 41%

14 липня, 2020  

KSG Agro во II квартале 2020 г. увеличил объем реализации свиней в грн. с 63 до 89 млн. грн. на 41%. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Система очистки стекла в каминных топках

13 липня, 2020  

Прозрачное огнестойкое стекло в каминной топке - идеальный вариант для наслаждения, и любования огня. Как оно сохраняет свой прозрачный вид?

КРИСТАЛБАНК у ТОП-50 провідних банків України-2020

13 липня, 2020  

КРИСТАЛБАНКувійшов до рейтингу ТОП-50 провідних банків України-2020 за версією щорічного дослідження від «Financialclub». Переможців рейтингу було оголошено у рамках церемонії FINANCIALCLUBAWARDS.


Осторожность доминирует в деловой среде инвесторов. Инвестиции в недвижимость на Северном Кипре.

12 липня, 2020  

Согласно последнему докладу «Новые тенденции в сфере недвижимости Европы 2020», европейские лидеры недвижимости продолжают верить в недвижимость как привлекательный и востребованный инвестиционный класс, несмотря на политическую и экономическую нестабильн

Киевстар запустил первый украинский TikTok-сериал

10 липня, 2020  

TikTok-сериал «ВСЕ Є: Screenlove» можно посмотреть на новом канале @kyivstar_official, который менее, чем за 3 недели, собрал более 13 тысяч подписчиков и более 120 тысяч отметок «лайк».Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!