RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15834

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


TransferGo получила финансирование в размере 4 млн фунтов от Silicon Valley Bank (SVB)

25 листопада, 2020  

Ресурсы призваны ускорить развитие сервиса моментальных платежей TransferGo, который обеспечивает 2,5 миллионам клиентов по всему миру возможность за считанные секунды отправлять деньги через границы.

Olkom Group представляє оновлену торгову марку «Смачно як завжди»

24 листопада, 2020  

Olkom Group провела ребрендинг торгової марки «Смачно як завжди» і оновила її асортиментний ряд. Комплексний проєкт зі зміни логотипу бренду і дизайну упаковки майонезної продукції виконала студія відомого українського дизайнера Юрка Гуцуляка.


Акцiя на вiдправлення грошових переказiв з Украïни

23 листопада, 2020  

З 01 Грудня 2020р. по 28 Лютого 2021р. на відправлення грошових переказів з України в Грузію, Вірменію та Молдову через платiжну систему RIA буде діяти акційний клієнтський тариф у розмірі лише 0,8% від суми грошового переказу.

Абоненти Київстар отримуватимуть знижку при оплаті електронних книг на сайті Yakaboo з мобільного рахунку

20 листопада, 2020  

З 18 листопада до 3 грудня 2020 року абоненти Київстар зможуть сплатити електронні та аудіо книги мобільними грошима на сайті yakaboo.ua та з промокодом KS2020Y отримати знижку 50 грн на покупку одним чеком від 250 грн.


Курс акций KSG Agro на Варшавской фондовой бирже вырос почти в 3 раза

19 листопада, 2020  

Курс акций агрохолдинга KSG Agro после публикации отчета на Варшавской фондовой бирже (ВФБ) вырос почти в 3 раза. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

Eaton 93PM G2: новые функции и рекордно низкая стоимость владения

18 листопада, 2020  

Технология HotSync и модульная конструкция новинки с возможностью «горячей замены» Hot Swap делают новый Eaton 93PM G2 достаточно мощным, масштабируемым и гибким для использования в центрах обработки данных.


PRNEWS.IO объявил о приеме платежей через Alipay

18 листопада, 2020  

Маркетплейс спонсорского контента PRNEWS.IO объявил о начале приема платежей через систему Alipay. Теперь китайским клиентам онлайн-платформы доступна возможность расплачиваться за услуги привычным способом.

KSG Agro завершил санацию одного из своих активов– предприятия «Союз-3»

18 листопада, 2020  

В соответствии с мировым соглашением, утвержденным решением Апелляционного Хозсуда Днепропетровщины, урегулирована задолженность входящего в KSG Agro предприятия «Союз-3» на общую сумму 245,5млн. грн. При этом 0,7 млн. грн. уже погашено госбюджету.


Обираємо кращу побутову техніку Gorenje для першої власної оселі

13 листопада, 2020  

Облаштування першої власної оселі – процес захоплюючий та хвилюючий. Особливо, коли йдеться про побутову техніку. Хто з нас не хоче мати повністю умебльовану та облаштовану кухню, де однаково легко можна готувати щоденні сніданки для родини та вишукані

Київстар збільшив покриття 4G у Дніпропетровській і Харківській областях

13 листопада, 2020  

У зону покриття високошвидкісного мобільного інтернету увійшли ще 235 населених пунктів, де проживає 72 тисячі людей Мобільний зв’язок 4Gстав доступним у селах Біляївка, Волохів Яр, Губарівка, Дворічна, Сахновщина, Старовірівка (Харківської), ВасилівкаКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!