RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15640

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Чи вплине коронавірус на правила девелоперів?

31 березня, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN стежить за найактуальнішими бізнес новинами. Одне з найголовніших питань для рітейлерів та орендарів загалом - як зберегти умови співпраці з девелоперами.

Boxberry запустила бесконтактную курьерскую доставку

30 березня, 2020  

сервис заработал в Москве и Московской области Компания Boxberry перешла на режим бесконтактной курьерской доставки в Москве и Московской области. Услуга оказывается в таком формате, если покупатель заранее оплатил заказ на сайте интернет-магазина.


Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину

30 березня, 2020  

Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.

ВОЛЯ запрошує в кіноподорож до Франції

30 березня, 2020  

Воля пропонує своїм абонентам урізноманітнити свій час на карантині за допомогою якісного та цікавого кіно. Кожної суботи та неділі з 28 березня по 25 квітня на каналі CINE+ на них чекають «Вечори французького кіно».


Безпека продуктів і захищеність співробітників - основні пріоритети Olkom Group

27 березня, 2020  

Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу, залишаючи свій слід у всіх сферах - від стилю життя кожної людини до змін бізнес-процесів великих компаній. Olkom Group з самого початку адаптує свої виробничі процеси під всі зміни, що відбуваються.

Лифтовые канаты производства турецкой компании Çelik Halat – старт продаж в Украине

26 березня, 2020  

Качественные канаты для лифтов – важный фактор безопасности. Турецкая компания Çelik Halat производит тросы из высокоуглеродного волокна с 1968 года. Продукция соответствует международным стандартам, и ее используют ведущие производственные компании.


Киевстар продлевает действие акций с бесплатным доступом

26 березня, 2020  

Абоненты смогут и в дальнейшем звонить на горячие линии профилактики COVID, пользоваться предложениями для удаленной работы, консультироваться с врачами через мобильное приложение, пользоваться другими акционными предложениями без дополнительной платы. Ср

KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая

26 березня, 2020  

KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая (Апостоловский район, Днепропетровская обл.). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Електронна ТТН: EDIN провів продуктивну поставку між Novus та Alex Com Ltd

26 березня, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN вже з осені 2019 року входить до робочої групи при Міністерстві Інфраструктури України з впровадження електронної ТТН.

Без рутини: як юристові заощадити час і гроші на аналізі судової практики

25 березня, 2020  

Завдяки IT-технологіям і новій вітчизняній розробці – системі Pravosud – правник може звільнити час для інших, більш пріоритетних робочих завдань.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!