RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15597

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Результаты Киевстар в 2019 году: рекордные инвестиции, рост потребления услуг, высокое качество связи

14 лютого, 2020  

Рост инвестиций в развитие инфраструктуры позволил компании построить сеть 4G почти в 10 тысячах населенных пунктов. Абоненты увеличили использование дата-трафика на 54%, а Киевстар был признан рядом международных экспертов как оператор с самым быстрым в

Лучшие региональные строители 2019 года

14 лютого, 2020  

Подведены итоги отбора всеукраинской премии «Украинский Строительный Олимп» в 2019 году. На региональном рынке недвижимости премированы следующие компании и жилые комплексы


По итогам 2019 г. KSG Agro увеличил среднесуточный привес свиней на 10%

13 лютого, 2020  

По итогам 2019 г. агрохолдинг KSG Agro увеличил среднесуточный привес свиней на свинокомплексе в с. Нива Трудовая (Днепропетровская область) на 10%. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

Новий склад топ-менеджменту Групи компаній Olkom

12 лютого, 2020  

В кінці 2019 року в Групі компаній стався ряд позитивних змін, які тривають і зараз. Відбулось оновлення команди топ-менеджменту. У січні 2020 року на посаду Голови правління ПрАТ «Київський маргариновий завод» (виробничий підрозділ Групи компаній Olkom)


ВОЛЯ включила новий футбольний канал «Футбол 3» всім абонентам на території України

10 лютого, 2020  

У лютому почав мовлення телеканал «Футбол 3» у форматі HD. Третій канал є частиною телевізійної сім'ї телеканалів "Футбол". Компанія ВОЛЯ однією з перших запропонувала новий канал своїм абонентам на всій території України.

BMJ-logistics стала партнёром ЦРПТ в эксперименте по нанесению маркировок

10 лютого, 2020  

Логистическая компания BMJ-logistics и «Оператор-ЦРПТ» подписали соглашение о проведении пилотного проекта по тестированию новых технологий получения и нанесения маркировочных знаков для обуви и товаров легкой промышленности. Услуги будут осуществляться


Розничная сеть Киевстар обслужила за 2019 год более 14 млн. абонентов

10 лютого, 2020  

В 2019 году розничная сеть фирменных магазинов Киевстар пополнилась 53 новыми торговыми точками и теперь насчитывает 487 магазинов. В прошлом году торговые точки Киевстар обслужили 14 млн. абонентов, что на 1 млн. больше, чем в 2018 году.

Украине нужна международная поддержка в борьбе с АЧС, - эксперт KSG Agro

9 лютого, 2020  

Председатель совета директоров KSG Agro Сергей Касьянов призвал европейские страны к совместной с украинцами борьбе против АЧС, в частности — помощи с внедрением в Украине соответствующего страхования.


Iнтерв'ю СЕО Linkos Group Олесі Білоусової для Delo.ua — ЕДО: посилання на документ стирає кордони

7 лютого, 2020  

Вам цікаво, як створюють інструменти для цифрових трансформацій та які нові можливості вони відкривають для бізнесу? А чому диджиталізація із малозрозумілого терміна усього за кілька років перетворилася на синонім спрощення  та швидкості?

КРИСТАЛБАНК вболіває за юних футболістів ФК «Авангард»!

7 лютого, 2020  

КРИСТАЛБАНК приєднався до фан-клубу команди юних футболістів ФК «Авангард» в якій займаються діти 2009 р.н.-2014 р.н.. ФК «Авангард» була заснована у 2016 році на базі дитячо-юнацької спортивної київської школи «Дарниця». За невеликий час свого існуваннКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!