Компанія «Карлсберг Україна» - компанія зі стабільною репутацією в Україні

19 мая, 2016

Висока якість управління корпоративною репутацією та системний підхід до роботи дозволили Carlsberg Ukraine не лише отримати позицію №1 у категорії «Репутаційна стабільність», а й увійти до трійки лідерів репутаційних активістів в категорії FMCG-їжа.

Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти», підготовлений виданням «Бізнес» — це спосіб відзначити досягнення українських компаній у сфері управління репутацією і можливість стимулювати інших гравців ринку осягнути важливість репутаційних активів. Учасники рейтингу пройшли об'єктивні критерії відбору і оцінювалися пулом експертом, при цьому список журі знаходиться у відкритому доступі.

Володимир Чеповий, шеф-редактор газети «Бізнес»: «Відкритий діалог компанії зі своєю аудиторією — це один із головних інструментів управління, так як потенційні перспективи країни багато в чому визначаються не тільки економічними показниками, а й тим, яким чином бізнес вибудовуватиме свою систему управління репутацією. У рейтингу ми спробували донести до читачів те, що репутація набуває все більшого значення».

Світлана Веселовська, старший директор з комунікацій Carlsberg Ukraine: «Відкритість та системність у вибудовуванні комунікацій — основні принципи роботи компаній, що входять до Carlsberg Group. Ми прагнемо формувати відкриті та довірливі відносини зі стейкхолдерами, що відображається на рівні лояльності до компанії і продукції».

Noblet Media CIS, ООО
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!