«Лото-Забава»: у Запорізькій області виграно 1 мільйон гривень

2 августа, 2016

31 липня під час розіграшу 886 тиражу всеукраїнської лотереї «Лото-Забава» стало відомо про зрив одного з головних призів розміром в 1 мільйон гривень! Новим мільйонером став гравець із Запорізької області.

Наразі відомо, що виграшний лотерейний білет №26851 було придбано у магазині «Наша марка», який розташувався у селі Розівка за адресою вул.Леніна, 119. Відомо, що переможець придбав не один, а одразу 3 лотерейні білети вартістю по 10 гривень кожен.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» із нетерпінням очікує на переможця у найближчому до нього представництві для оформлення виграшу.

Новий мільйонер із Запорізької області став вже сьомим власником грошового призу розміром у мільйон гривень та більше в 2016 році. Всього ж за весь час проведення лотереї «Лото-Забава» мільйонерами та мультимільйонерами стали вже 246 українців!

Нагадаємо, що всього кілька тижнів тому, а саме 10 липня, в «Лото-Забава» виграли джек-пот розміром у 3 мільйони гривень. Переможцем став гравець на ім’я Віталій, який проживає у маленькому селі Сокиринці, що в Хмельницькій області. 24 липня мільйонер разом зі своєю дружиною приїхав у студію «Лото-Забава» для отримання виграшного чеку на 3 мільйони гривень.

Спостерігати за розіграшами «Лото-Забава» можна щонеділі о 9:00 на телеканалі «1+1».

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.»є правонаступником відомого радянського державного підприємства «Спортлото» та найбільшим лотерейним оператором у Східній Європі.

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей  (EL).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний в Україні, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз» проводяться вже більше 10 років та є популярними серед населення.

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» — перспективний, повністю публічний соціальний проект (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

З 2000 по 2014 рік включно компанія «М.С.Л.» виступала спонсором Гран-прі (головного призу) кінофестивалю «Молодість».

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: pr@msl.ua

Оператор государственных лотерей "М.С.Л."
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!