У Києві пройде тематична конференція Business, Innovations, Education - 2018

27 декабря, 2017

«Якщо ви сьогодні не вчитеся — вже завтра вас обійдуть конкуренти. Адже спосіб ведення бізнесу змінюється щороку і навіть щомісяця. Додаткова освіта стало необхідністю для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегменту. Ставки високі: без інноваційного підходу в наш час не вирішити цілий ряд практичних завдань в керуванні бізнесом»- саме такий меседж звучить від організаторів конференції, «Дому інновацій».

Конференція Business, Innovations, Education — 2018 обіцяє зібрати близько 500 власників малого і середнього бізнесу з усієї України. Якщо Ви хочете отримати інструменти для розвитку своєї справи в умовах жорсткої конкуренції, провести день в діалозі, наповненому інноваційними програмами та практичними прикладами, тоді вам точно до нас.

Під час конференції пролунає безліч актуальних і цікавих тем: як впровадження інновацій впливає на розвиток невеликих компаній і цілих корпорацій, як запустити креативне мислення у співробітників, самоосвіта і самонавчання — плюси та мінуси. Всім цим досвідом з Вами поділяться спікери — успішні підприємці та бізнес тренери, засновники платформ і бізнес — шкіл.

Конференцію відвідають спікери не тільки з України, а й інших країн. Наприклад, засновник «James Cook Media» Samuel P.N. Cook з Варшави. Він розповість про ключові моменти в сторі теллінгу — маркетинговий прийом, який використовує медіа-потенціал з метою передачі інформації і транслювання сенсу за допомогою розповідання історій.

Олег Катюхін, дослідник нейро-технологій в бізнесі, консультант з нейро-маркетингу і нейро-менеджменту, вчений, лікар, магістр медицини торкнеться таких питань як: Чим керується споживач? Що керує прийняттям рішень? Яка справжня природа мотивації? Що рухає до успіху? На його думку, відкриття медицини, останні досягнення нейро-біології, еволюційної психології допомагають компаніям бути більш прибутковими, а їх керівникам і колективу — ефективними.

Петро Синегуб, бізнес-тренер, лектор і творець Бізнес Академії «4Smart» поділитися секретами про те, як шукати в команду чемпіонів (авторська технологія найму), як збільшити ефективність компанії за допомогою нематеріальної мотивації і як створити бізнес імперію (системний бізнес. З чого почати і на що звернути увагу).

Гуру таких компаній як Cisco, IBM, Samsung, Beeline Михайло Городецький розкриє важливу тему: «Управління клієнтським досвідом — як збільшити дохід». Він розповість про те, як утримати клієнта, а також змусити його платити більше, про новий підхід в сервісі і багато іншого.

Дмитро Тетервак, засновник проекту «Бізнес на автопілоті. Як навести порядок у власному бізнесі», засновник проекту «TDSales» поділиться актуальною на сьогодні темою: «У чому інновація? Чому вона потрібна мені (як бізнесу клієнта)?».

Віктор Комаренко, співзасновник освітньої платформи «R & D — лабораторії Beehiveor» підніме тему самонавчання і самоосвіти; використання нейронаук в навчанні; техніки тренування пам'яті. Крім того, розповість, що таке інновації, як з'являється потреба в них і чому та де ми їх шукаємо.

В роботі конференції візьме участь засновник «Дому інновацій» Ігор Миколайович Янковський.

Попередня програма конференції:

10:00 — реєстрація учасників;

11:00 — вступне слово модератора і організаторів конференції;

11:05-13:00 — виступи спікерів (тривалість — до 25 хв кожен виступ, 5 хв — на питання із залу);

13:00-14:00 — обідня перерва;

14:00-16:00 — панельна дискусія (тривалість виступів кожного спікера — до 15 хв);

16:00-16:30 — кава-пауза;

16:30-18:30 — виступи спікерів (тривалість — до 25 хв кожен виступ, 5 хв — на питання із залу);

18:30-19:00 — підбиття підсумків конференції, загальне обговорення всіх виступів дня.

Більше про проект «Дім Інновацій» можна дізнатися на сторінці вФейсбуціwww.facebook.com/innovationhouse.org.uaіна сайтіwww.innovationhouse.org.ua

Alena Voronova
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2019
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!