В Україні проходить перший конкурс біомедичних і технологічних стартапів

16 февраля, 2018

В конференції взяли участь в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, координатор Національної Ради з розвитку інновацій Алла Олійник, директор «Дому інновацій» Олександр Кульвановський, голова Оргкомітету iForum Олександр Ольшанський (Internet Invest Group), засновник KM Core Євген Уткін.

Організатором конкурсу виступив «Дім інновацій» спільно з Українською медичною асоціацією Великобританії (UMAUK) і компанією Borsch Ventures, а також за підтримки iForum, Міністерства охорони здоров'я України та Американської торгової палати в Україні.

Мета конкурсу — розвиток української інноваційної екосистеми, підтримка вітчизняних вчених, винахідників і підприємців у сфері медицини, біології та охорони здоров'я.

Взяти участь в конкурсі можуть винахідники і команди інноваторів, які мають технологічні розробки в області медицини, біології, охорони здоров'я. Проект може бути на стадіях ідеї, pre-seed, прототипу або готового продукту. Вітаються проекти із застосуванням новітніх IT-розробок і світових підходів (блокчейн, штучний інтелект, віртуальна реальність, доповнена реальність, розпізнавання зображень, персоналізована медицина тощо).

«Наше основне завдання — презентувати українські розробки як вітчизняним, так і іноземним бізнес-ангелам, і венчурним інвесторам. Ми шукали партнерів, яких також зацікавить ця ініціатива, і всі вони сьогодні сидять з нами за одним столом. Я впевнений, що в Україні є перспективні проекти в біології та медицині, які зацікавлять світову громадськість. Українські стартапи — цікаві й конкурентоспроможні», — зазначив директор «Дому інновацій» Олександр Кульвановский.

Він також додав, що учасники, які надіслали заявку на участь в проекті, отримають повну експертизу від професійного журі, а в перспективі — фінансування своїх проектів та вихід на глобальні ринки.

На прес-конференції були озвучені умови участі: записати відео презентацію англійською мовою (до 2 хвилин), а також заповнити анкету. Анкети приймаються до 23 березня.

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун підтримала ідею створення конкурсу. «Наше міністерство активно впроваджує інновації в медицину, ми навіть створили спеціальний директорат з цього питання. Україні потрібно рухатися в прогресивному напрямку, розвиватися. Вітчизняні технології застаріли і нам потрібно це міняти», — зазначила вона.

Фіналісти конкурсу презентують свої проекти на iForum 25 квітня 2018 року членам журі, а також представникам українських та іноземних фондів. Переможці також представлять свої проекти британській спільноті інвесторів 12 травня в Лондоні. Вони також отримають можливість взяти участь в акселераційних програмах в Берліні і Парижі.

Зі всіма умовами конкурсу детальніше можна ознайомитись на сайті  https://innovationhouse.org.ua/та фейсбук-сторінці «Дому інновацій» https://www.facebook.com/events/921227514706048/

Alena Voronova
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!