Хто першим в Україні покаже на ТБ фінал «Історії іграшок 4»?

30 января, 2020

Компанія ВОЛЯ запрошує глядачів 1 лютого о 19:00 на прем’єру  мультфільму  «Історія іграшок 4». Завершальний фільм серії буде вперше показано на телеекранах України. Прем’єра відбудеться на Воля CINE+ KIDS— власному телеканалі провайдера

Комедійний мультфільм «Історія іграшок 4» подарує юним глядачам нову зустріч з улюбленими героями. Це був перший повнометражний мультфільм 1995 року, знятий з використанням комп'ютерної графіки. Мультфільм створила анімаційна студія Pixar, дистриб’ютор — WaltDisneyPictures. Над фінальною серією працювали понад тисячі співробітників студії, а сам процес створення півторагодинного фільму зайняв чотири роки. Кожна сцена насичена деталями, а обробка одного кадру займала від 60 до 160 годин. У авторів була мета переконливо показати старіння іграшок —героїв фільму.  Для цього на іграшки ретельно наносили подряпини та потертості, що вимагало чимало часу.

Світова прем'єра«Історії іграшок 4» відбулася 11 червня 2019 року у Лос-Анджелесі. З того часукасовізбори склали понад $1 млрд, що робить його 6-м у рейтингу найкасовіших фільмів 2019 року, 43-ю найуспішнішою стрічкою всіх часів та 9-м у рейтингу найкасовіших мультфільмів.

Причина такого успіху мультфільму з простим сюжетом про життя іграшок  нібито на поверхні: Енді, якому невдовзі виповнюється вісімнадцять років, збирається до коледжу. Тож іграшки стануть непотрібними і їх можна викинути на смітник.  Символ непотрібності підкреслює Виделик — звичайна пластикова виделка, наділена розумом. Спочатку цей персонаж хоче лише заховатися від жахливого світу, зістрибнувши у сміттєвий бак, але друзі-іграшки борються за нього. А далі починаються неймовірні пригоди та перетворення.  Та насправді сенс фільму набагато глибший —  він про пошук свого місця у житті, про острах залишитися на його узбіччі.  Саме тому історія викликає так багато емоцій та притягує увагу глядачів. 

Прем’єрний показ фінальної серії «Історії іграшок 4» є ще однією цеглиною у фундаменті стратегії компанії, яка базується на якісному, цікавому та ліцензійному контентівід світових лідерів: Pixar, Universal, DreamWorksта інших.

До речі,  фільми «Історія іграшок» розповідають про таємне життя ляльок та фігурок, які знаходять своє найбільше задоволення та щастя в обіймах дитини. Саме для дітей ВОЛЯ пропонує тематичний пакет «Дитячий»,  власний телеканал Воля CINE+ KIDS, а з осені минулого року ще й сервіс Disney Channel для найвимогливіших прихильників мультфільмів.

Гончар Наталья Александровна
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!