Кредитний рейтинг КРИСТАЛБАНКу підвищено до рівня uaAA- з прогнозом ‚стабільний‘

12 марта, 2020

11 березня 2020 року рейтингове агентство IBI-Rating повідомило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ ‚КРИСТАЛБАНК‘ з рівня uA+ до рівня 

 uaAA-,  прогноз рейтингу — стабільний. Також підвищено рейтинг надійності банківских вкладів до рівня ‚5‘ (відмінна надійність). 

Для проведення аналітичного дослідження та оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів агентство IBI-Rating використовувало фінансову звітність АТ ‚КРИСТАЛБАНК‘ за 2017-2019 рр., планові показники діяльності банку, іншу необхідну внутрішню інформацію, а також інформацію з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими або борговими інструментами. Знак ‚-‘ означає проміжний рейтинговий рівень відносно основного рівня. Прогноз кредитного рейтингу ‚стабільний‘ означає, що зміна кредитного рейтингу протягом року є малоймовірною.

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні ‚5‘ (відмінна надійність) вказує на високу стабільність фінансової установи, банк вчасно розраховується  зі своїми зобов‘язаннями відповідно до чинного законодавства ( у т.ч. вимог НБУ), має добру репутацію. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки банк малочутливий до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Marina
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!