Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку

15 сентября, 2020

Завдяки внеску оператора у розвиток нових технологій, створення рішень для віддаленої роботи, допомоги людям старшого віку засвоювати тонкощі інтернету,  журі конкурсу Telecom Ukraine 2020  присудило Київстар перемогу в номінації «Компанія року» в мобільному зв’язку, а також нагороди у низці інших номінацій.

За час з вересня 2019 по серпень 2020 Київстар збільшив удвічі територію покриття мережі 4G, до п’ятнадцяти тисяч населених пунктів. Мережа мобільного зв’язку Київстар на сьогодні  – найбільша в Україні та нараховує понад 30 тисяч базових станцій, з них понад 12 тисяч працюють на частотах для 4G. У 2019 і першій половині 2020 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій 8,2 млрд грн.

Київстар суттєво вплинув на прискорення розвитку в Україні технології LTE через рефармінг частот 900 МГц. Для цього Київстар вивільнив частину радіоспектра у цьому діапазоні, і повернув його державі. Як результат, телеком регулятор зміг перерозподілити додатковий спектр між іншими учасниками ранку, щоб вони могли розвивати  4G/LTE. Зусилля Київстар по розвитку в Україні нових технологій відзначені одразу двома вищими нагородами конкурсу:  «Компанія року 2020» і «Рішення року для масового ринку». Останню нагороду Київстар розділив з двома іншими  мобільними операторами, які також активно будують мережі 4G.

Журі конкурсу Telecom Ukraine 2020 також відзначило нагородами інші досягнення Київстар. Так, першу премію конкурсу в номінації «Рішення року для бізнесу» отримала комплексна пропозиція «Офіс там, де ви», яка пропонує компаніям доступ до усіх робочих процесів без прив’язки до фізичного офісу — зі смартфонів, планшетів та інших гаджетів.Це добірка знайбільш затребуваних сучасних та інноваційних рішень для швидкого переходу компаній на віддалену роботу, частина з яких є унікальними за рахунок поєднання IT- та телеком-технологій. Комплекс «Офіс там, де ви», зокрема, допомагає налаштувати віддалені робочі місця працівників і забезпечити комунікацію між ними та з клієнтами, організувати безперебійний доступ до IT-систем компаній (сервіси Microsoft Office 365та StarTeams, Віртуальна мобільна АТС, хмарні рішення), використовувати електронний документообіг (Star.Docs), підписувати документи онлайн прямо з телефону (Mobile ID), проводити зустрічі, наради, навчання у дистанційному режимі тощо. Більшість таких сервісів від Київстар на початку карантину можна було підключити та використовувати безкоштовно.

Під час дії обмежень на фізичні контакти через   COVID– 19, для багатьох компаній ці послуги стали справжнім порятунком від стагнації. Так, лише за перші 2 місяці карантину кількість підключень рішень для організації дистанційних робочих місць зросла на 1330%, Віртуальної мобільної АТС  -  на 217%, а сервісу для електронного документообігу Star.Docs – на 489%.

У номінації «Корпоративна соціальна відповідальність» журі Telecom Ukraine відзначило проект Київстар «Смартфон для батьків» — серія практичних занять по роботі в інтернеті для людей старшого віку. Даний проєкт допомагає  літнім людям інтегруватися в навколишній світ, відчувати себе важливими та не самотніми. Вони починають більше спілкуватися із рідними, знаходять для себе нові хобі, починають новий бізнес.

Telecom Ukraine– масштабна подія у сфері телекомунікацій, медіа та контенту, яка об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, вітчизняні та зарубіжні підприємства. Одне з завдань заходу – виявити кращі практики у галузі телекомунікацій, зробити максимально доступним передовий досвід у цій сфері.

Довідка про Київстар:

Київстар– найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар– міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

Леся Лисун
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!