Olkom Group успішно пройшла аудит на відповідність міжнародному стандарту якості FSSC

12 января, 2021

ПрАТ «Київський маргариновий завод», який є виробничим підрозділом Olkom Group, в листопаді 2020 р. успішно пройшов сертифікаційний аудит за схемою FSSC 22000 (версія 5.0). Аудит провів лідер в області сертифікації —компанія «Інтернейшнл менеджмент сістемс» (партнер TUV NORD).

FSSC 22000 є однією зі схем сертифікації, схвалених Global Food Safety Initiative (Глобальна ініціатива з безпеки харчових продуктів) і European Сo-Оperation for Accreditation (Європейська організація з акредитації), і повністю визнана контролюючими, регуляторними та наглядовими органами в усьому світі.

Наявність такого сертифіката свідчить про те, що якість виробленої продукції і безпека виробництва є першочерговими пріоритетами Olkom Group. Крім того, наявність сертифіката FSSC 22000 дозволить бренду бути визнаним лідером не тільки серед українських, але і серед європейських виробників масложирової продукції.

«Ми завжди приділяємо велику увагу якості нашої продукції: важливі і смак, і склад, і відповідальний підхід до виробництва на кожному етапі, — коментує Ніна Лещенко, СОО Olkom Group. — Отримання сертифікату FSSC 22000 підтверджує, що ми рухаємося в правильному напрямку і відкриває перед нами нові горизонти на міжнародних ринках».

Під час проходження процедури підготовки для отримання сертифіката FSSC 22000 аудиторами була відзначена висока ефективність взаємодії між елементами системи менеджменту безпеки Olkom Group, висока клієнтоорієнтованість, безперервна модернізація виробництва та пошук оригінальних інноваційних можливостей для розвитку бізнесу.

Довідка:Наслідуючи традиції Київського Маргаринового Заводу з 1949 року, Olkom Group розробляє і випускає продукцію на основі екологічно чистої соняшникової олії глибокого очищення: соуси, майонез, гірчицю, соняшникову олію, ароматизовані соняшникові олії в спреї, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості.

Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР — ISO 22000: 2005.

Висока якість, інноваційні технології та орієнтованість на потреби своїх клієнтів і партнерів дозволяють з легкістю адаптуватися під запити сучасного ринку, поставляючи продукцію в 16 країн світу, в тому числі ЄС і США.

ЧАО «Киевский маргариновый завод»
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!