Харківміськгаз інвестував за три роки у газові мережі 24 млн грн

16 июля, 2021

Діючий тариф на розподіл природного газу не дає можливості АТ "Харківміськгаз" здійснити повноцінний редизайн газової мережі Харкова. У тому числі і мереж, які перебувають у державній власності. Компанія не може залучити для цього кошти через відсутність джерел компенсації. Заходи з модернізації газових мереж дозволять компанії зменшити витрати технологічного газу.

Щороку обсяг інвестицій у газорозподільну систему міста Харкова визначається НКРЕКП. Усі кошти визначені у тарифі на розподіл, інвестуються у державні мережі у повному обсязі. Здійснення інвестицій неухильно котролюються регулятором.

Впродовж 2018 — 2020 років,  АТ "Харківміськгаз" здійснило реконструкцію систем газопостачання понад 3,25 км газопроводів на суму понад 11 млн грн, виконано заміну 39 відключаючих пристроїв на суму 2 млн грн. Загальна сума склала 13 млн грн. Замінено 10 застарілих ШГРП на сучасні та надійні, виробництва Львівського заводу RGC Production, на суму 1,721 млн грн. Проведено реконструкцію застарілих 3 ГРП  на суму 1,467 млн грн. А також виконано роботи з реконструкції  9  об’єктів ЕХЗ на загальну суму 2,139 млн грн.

У 2021 році АТ "Харківміськгаз" планує виконати роботи з заміни застарілого обладнання: 5 ГРП та 5 ШГРП, 10 станціях катодного захисту мереж від корозії. Заплановано витратити  8,272 млн грн на заміну 2,780 км пошкоджених ділянок газопроводів та капітальний ремонт 6  відключаючих пристроїв на суму 263,41 тис грн.

Артемова Виктория Романовна
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!