Бренд Somat компанії «Хенкель» в Україні і покупці мережі «Епіцентр» зібрали кошти на допомогу вихованцям

25 августа, 2021

«Хенкель» в Україні та її бренд Somat спільно з мережею «Епіцентр» надали благодійну допомогу вихованцям будинку-інтернату для дітей з інвалідністю.
80 тисяч гривень були зібрані брендом спільно з покупцями мережі «Епіцентр»: по 10 гривень з кожної покупки будь-якої продукції Somat компанія «Хенкель» в Україні спрямувала на придбання необхідного обладнання та речей для будинку-інтернату.
На зібрані під час благодійної акції кошти для Меджибізького дитячого будинку-інтернату на Хмельниччині придбали холодильник, сушильну машину, а також рушники, простирадла та набори постільної білизни — загалом перелік містить понад 30 позицій.
«Потреб у нашого закладу чимало. Ми дуже вдячні благодійникам — компанії «Хенкель» в Україні та мережі «Епіцентр» — за цю допомогу! — прокоментувала Любов Приймак, директорка комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат». — Їхня підтримка допоможе облаштувати зручний побут і створити затишок для наших вихованців».
Компанія «Хенкель в Україні» та її бренди постійно надають благодійну підтримку, спрямовуючи частину прибутків на фінансування соціальних ініціатив для медиків, лікарень та їхніх пацієнтів, самотніх літніх людей, а також представників інших соціально вразливих верств населення.
«Глобальні ініціативи компанії Henkel у сфері соціальної підтримки покликані допомагати людям — соціально незахищеним і вразливим, дитячим будинкам і медичній сфері. До кінця року «Хенкель» в Україні проведе ще декілька аналогічних благодійних заходів, спрямованих на допомогу самотнім літнім людям, дітям і безпритульним тваринам із мережею «Епіцентр» і з іншими нашими партнерами», — прокоментувала Олена Бібік, менеджерка по роботі з ключовими клієнтами «Хенкель» в Україні.
Комплексні програми солідарності світового лідера індустрії виробництва засобів для гігієни та чистоти — компанії Henkel — спрямовані на підтримку працівників, клієнтів, партнерів, громад і місцевих мешканців.
Наймасштабнішою стала адресна підтримка лікарів і медичних закладів України у період першої хвилі пандемії COVID-19. Загальний пакет програм компанії «Хенкель» в Україні та її брендів для протистояння пандемії COVID-19 в нашій країні перевищив 2 млн грн. Бренди компанії «Хенкель» в Україні Fa, Persil, Bref, Perwoll, Silan, Somat, Clin і Rex ділилися частиною прибутків, аби допомогти лікарям і медичним закладам. Бренд Losk виступив співорганізатором благодійного проєкту з надання допомоги для закупівлі наборів продуктів і товарів першої необхідності для 2200 літніх людей.
 
Про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів, у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. У 2020 році обсяг продажу компанії становив більш ніж 19 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток – близько 2,6 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 53 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета – створення цінності з дотриманням принципів сталого розвитку, а також спільні ідеї. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері сталого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com.

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2022
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!