Заощаджуємо на опаленні: поради від Дніпропетровськгазу

16 лютого, 2022

Узимку, в період опалювального сезону, у споживачів газу виникає природне бажання – зробити все можливе, щоб заощадити на комунальних послугах. Власники квартир і приватних будинків хочуть зекономити на опаленні і обігріваються різними методами (використовують теплі речі, електроприлади тощо). Але ми запевняємо, заощаджувати можна і по-іншому, без шкоди собі, своєму здоров’ю і сім’ям.

Дніпропетровськгаз підготував кілька порад, як саме можна зекономити на опаленні у вашому помешканні:

1. Проведіть енергоаудит помешкання

Спочатку необхідно провести енергоаудит вашої оселі: визначити місця, де будинок втрачає тепло. Як правило, це системи вентиляції, вікна, перекриття, стеля, нещільні двері, неутеплені стіни та підлога.

2. Утеплення оселі, якщо це приватний будинок

Рекомендуємо приділити увагу теплоізоляції покрівлі та підлоги, а також стін на стадії будівництва або ремонту. Тепловтрати будинку на покрівлю, перекриття, стіни і вікна інколи сягають 70%.

3. Встановіть вікна з потрійним склопакетом — вони краще зберігають тепло

Теплоізоляція будинку — ключовий фактор витрат на опалення. Для того, щоб зекономити, варто змінити вікна на пластикові з подвійним або потрійним склопакетами. Сучасні пластикові вікна не допускають значного виходу тепла, а тому відмінно справляються із завданням економії.

4. Замініть старий котел на сучасний конденсаційний

Якщо у помешканні стоїть старий газовий котел – потрібно його змінити на новітній та сучасний, який значно допоможе зекономити. Найбільш енергозбережний варіант на сьогодні – конденсаційний газовий котел, який може економити до 10% та повноцінно постачати тепло до вашого будинку.

5. Обирайте котел необхідної потужності, щоб він відповідав площі помешкання і типу збудованої газової системи

Потужність котла важливий критерій відбору. Наприклад, якщо обрати занадто маленьку міць – не відчуєте ефекту його присутності. А високопродуктивний пристрій не тільки не заощаджуватиме, а й вдарить по кишені. Сучасні котли мають функцію зміни потужності від 8 до 24 кВт. Чудове рішення — газовий котел від 104.ua Модел Т. В Україні газовий котел адаптований під державні стандарти якості газу та кліматичні умови країни. Компанія 104.ua врахувала всі потреби та основні вимоги споживачів газу. Його теплова потужність 24 кВт. Для розуміння, щоб обігріти не надто утеплений будинок площею 100 кв. м, знадобиться котел потужністю 20 кВт.

6. Встановіть кімнатні терморегулятори та програматори для газових котлів

Радимо встановити додаткове газове устаткування: кімнатні терморегулятори, програматори для газових котлів. Сучасні моделі опалювальних газових котлів комплектуються провідними, безпровідними (радіокерованими) програматорами та іншими електронними приладами керування. Це дозволяє устаткуванню автоматично відстежувати температуру гарячої води в системі і повітря у приміщеннях, керуючи подачею теплоносія.З такими приладами ви зможете заощадити до 10-15% від споживання газу, контролюючи витрати енергоносіїв та встановлюючи оптимальну температуру.

7. Купуйте лише сертифіковане газове обладнання

Дніпропетровськгаз рекомендує клієнтам купувати виключно якісне, сертифіковане газове обладнання, що відповідає міжнародним стандартам і дасть змогу зекономити на газі. Газове обладнання світового і вітчизняного виробництва доступне для мешканців Дніпропетровської області у найближчому 104.ua клієнтському просторі. Таке обладнання дозволяє заощаджувати до 40% газу в опалювальний період. Сучасне обладнання має вищий коефіцієнт корисної дії (ККД) на відміну від старого котла, якому понад 15 років.

Отримати кваліфіковану консультацію у персонального менеджера, підібрати газове обладнання та придбати його ви можете у 104.ua клієнтському просторі.

Адреси клієнтських просторів у Дніпропетровській області можна знайти на сайті.

Нехай ваша зима буде теплою та економною!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!