RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15341

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


Президент «Хенкель» в Україні Ніна Домбровська — у ТОП-100 найвпливовівших жінок України

3 ноября, 2020  

Цей рейтинг складено редакційною колегією впливового українського тижневика «Фокус». В обговоренні кандидатур переможців брали участь експерти у галузі політики, економіки, соціальної сфери та культури.

Группа DAB PUMPS успешно перешла на новейшую версию Infor LN 10.7

3 ноября, 2020  

Международная группа компаний DAB PUMPS использует Infor LN в качестве платформы для своей цифровой бизнес-модели и дальнейшей трансформации работы предприятий


JUST PLAN.IT! Планувальник візитів для СТО та компаній післяпродажного обслуговування

31 октября, 2020  

Часто можна почути, що ми діджиталізуємо свої ідеї та ідеї наших клієнтів, і що це наша місія. Так ось, ми вирішили поділитись практичним досвідом, який у нас є, і який надихнув на власну розробку — Plan.iT.

Експерти занепокоєні зростанням безробіття серед молоді - дослідження

30 октября, 2020  

У країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні, зростає безробіття серед молоді, тенденції посилюються на фоні пандемії та економічної кризи, необхідно виробити системну політику щодо молодіжної зайнятості, залучити бізнес до діалогу.


Метод світлофора в бізнесі та особистому житті

30 октября, 2020  

Нещодавно пройшов міжнародний день світлофора і ця подія надихнула нас в iT.Artel на тематичний матеріал.Виявляється, кожен з нас стикається з трьома усіма відомими кольорами (червоний, жовтий і зелений) не тільки як пішохід або водій.

Як технологічні рішення змінюють компанії

29 октября, 2020  

EDIN, як компанія, яка надає послуги електронного документообігу, позиціонує впровадження діджитал сервісів у бізнес-процеси як необхідність для розвитку компаній. Це, безперечно, скорочення витрат, економія часу, більше можливостей.


TransferGo объявляет о сотрудничестве с Visa в создании мирового сервиса моментальных денежных переводов

29 октября, 2020  

Одна из самых быстрорастущих компаний мира в сфере денежных переводов TransferGo запускает партнерство с мировым лидером цифровых платежей Visa. Компании будут вместе развивать сервис моментальных денежных переводов на карты клиентов во всем мире.

Огляд поведінки українського покупця у 2020 році

28 октября, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN є постачальником послуг для багатьох торговельних мереж України. Саме тому ми постійно стежимо за новими тенденціями, прогнозами та змінами у рітейлі.


КРИСТАЛБАНК вчетверте отримав звання «Банк №1 за умовами іпотечного кредитування» у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РО

28 октября, 2020  

28 жовтня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, IQ BUSINESS CENTER, відбулася урочиста церемонія нагородження у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ–2020», який щороку проводить Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ».

Eaton декларує новий рівень кібербезпеки для промисловості завдяки подвійним сертифікаціям IEC та UL щодо кібербезпеки для проце

28 октября, 2020  

Технічний директор електротехнічного сектору Eaton розпочав роботу глобального віртуального форуму «Перспективи кібербезпеки» з акцентом на просуванні світових стандартівПользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!