RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 403

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15798

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Аврора та АТБ разом з організаторами фестивалю СХІД-РОК збирають благодійну допомогу на підтримку жителів м. Тростянець, Сумсько

14 квітня, 2022  

Мережа магазинів Аврора в останні роки вела активну роботу у сфері корпоративної соціальної відповідальності. З початку війни росії проти України у цей напрямок вкладається ще більше ресурсів.

Аптеки та ліки по всій Україні: безпечний пошук онлайн

14 квітня, 2022  

Війна диктує свої, жорсткі алгоритми життя. Цивільному населенню наполегливо рекомендують не виходити зайвий раз на вулицю, щоб не наражати себе на небезпеку й не заважати нашим воїнам звільняти міста й села від рашистських загарбників.


Спеціалісти Дніпропетровськгазу усунули більше 460 витоків газу по області за минулий тиждень

13 квітня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» - одне з тих підприємств, яке у період війни посилено працює на «економічному» фронті держави та цілодобово стежить за станом газових мереж.

Дніпропетровськгаз: електронні платіжки вже в Особистих кабінетах

13 квітня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» просить споживачів блакитного палива зробити свій внесок у перемогу та сплачувати за послугу розподілу газу. Зробити це необхідно до 20 числа поточного місяця.


Дніпропетровськгаз відновив роботи з технічного огляду зовнішніх газових мереж

13 квітня, 2022  

З початку введення воєнного стану в Україні служби Дніпропетровськгазу працюють 24/7 та докладають максимум зусиль задля забезпечення мешканцям регіону стабільного газопостачання.

Мережа АТБ попри війну відкрила новий магазин на Львівщині

12 квітня, 2022  

Попри військову агресію проти України корпорація АТБ продовжує розширення найбільшої національної мережі магазинів у мирних регіонах. На Львівщині перших відвідувачів зустрів новий магазин АТБ у місті Буськ за адресою вул. Львівська 18. Це перше відкритт


Безкоштовні канали збуту для українського бізнесу

12 квітня, 2022  

Сьогодні кожна українська компанія робить все можливе для того, щоб підтримати економіку нашої держави. Тому як ніколи важливо підтримувати діючі канали продажу та створювати нові. Для того, щоб допомогти українському бізнесу з цим завданням, електронни

Ми запускаємо безкоштовну програму з підтримки українського бізнесу

10 квітня, 2022  

Щоб допомогти українським підприємцям зберегти компанії, Visotsky Consulting відкриває на рік програму посилення власників малого та середнього бізнесу.


KSG Agro приступит к посевной на сельхозземлях фермеров Криворожского района, покинувших их в военное время

8 квітня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro приступит к посевной на сельхозземлях фермеров Криворожского района, покинувших их в военное время. Об этом сообщила пресс-служба холдинга.

KSG Agro привлек кредитную линию ТАСКОМБАНКА в размере 40 млн. грн.

4 квітня, 2022  

KSG Agro привлек кредитную линию ТАСКОМБАНКА в размере 40 млн. грн. на проведение посевной кампании. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!