RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15237

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


Аграрії закликають спростити доступ до інноваційних ЗЗР

28 февраля, 2020  

Міністерство енергетики й захисту довкілля України не підтримує прийняття законопроєктів № 2548 та № 2289 в частині спрощення ввезення в країну зразків новітніх препаратів для проведення державних випробовувань

Фонд С.Касьянова «Майбутнє» помог спортинвентарем школе и медоборудованием поликлинике г.Подгородное

28 февраля, 2020  

Благотворительный фонд Сергея Касьянова «Майбутнє» оказал помощь спортинвентарем школе и медоборудованием поликлинике г.Подгородное (Днепропетровская область). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга KSG Agro.


Що подивитися на вихідних із родиною: прем'єра «Король Лев» на українському ТБ

27 февраля, 2020  

ВОЛЯ вперше на українському телебаченні покаже мультфільм Король Лев 2019 року. Оцінити захопливий сюжет і високу якість зображення глядачі зможуть 1 березня о 19:00 на телеканалі ВОЛЯ CINE+.

Amazon відкрив маркет без кас

27 февраля, 2020  

Е-провайдер EDIN повідомляє, що американський інтернет-рітейлер Amazon відкрив 25 лютого в Сіетлі (США) продуктовий супермаркет, в якому реалізована модель Amazon Go (торгівля без касових апаратів).


Податкова просить паперові звіти? Не вірте!

27 февраля, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN попереджає, що Державна податкова служба України (ДПС) повідомила про поштові розсилки нібито від свого імені, в яких міститься неправдива інформація.

KAZ Minerals пополнила парк техники новым экскаватором Hitachi EX5600-6

26 февраля, 2020  

Официальный дистрибутор техники Hitachi Construction Machinery в Казахстане и Центральной Азии Eurasian Machinery осуществил поставку карьерного экскаватора EX5600-6 для казахстанской медедобывающей компании KAZ Minerals. Машина с электроприводом будет ос


EDIN про ЕТТН на Logistics Innovation Forum 2020

26 февраля, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN виступив з доповіддю на Logistics Innovation Forum 2020, який відбувся 26 лютого у місті Києві в приміщенні Прем`єр Готелю Рудь.

Perenio готовит телеком-версию IoT Router Elegance с поддержкой платформы Tuya Smart

26 февраля, 2020  

Чешский технологический стартап с центром разработки в Украине Perenio представит специальную версию IoT Router Elegance с поддержкой платформы Tuya Smart для операторов связи.


Студія Юрка Гуцуляка створила дизайн пакування для лінійки спредів Olkom

25 февраля, 2020  

В січні 2020 року Olkom Group запустив виробництво рослинно-вершкових спредів, дизайн пакування яких створила студія відомого українського дизайнера Юрка Гуцуляка. Основним завданням в ході розробки дизайну було досягнути певної інноваційності.

КРИСТАЛБАНК отримав звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019» та «Зірку якості»

22 февраля, 2020  

КРИСТАЛБАНК увійшов у число номінантів Національного рейтингу якості товару та послуг «Зірка якості» та отримав статус-звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019». Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюєтПользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!