RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15888

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


З Днем Конституції України!

27 червня, 2022  

Шановні співвітчизники! Вітаємо кожного українця з днем, коли почалась нова історія України. Минуло чимало часу з моменту прийняття першої Конституції, і ми досі продовжуємо працювати над нашим щасливим майбутнім.

Дніпропетровськгаз пояснює, що таке EIC-код і де його знайти

24 червня, 2022  

ЕІС-код – «персональний газовий номер», який складається з 16-значного коду (комбінації цифр і букв) для ідентифікації споживача газу у газотранспортній інформаційній системі України.


Дніпропетровськгаз: вчасне ТО газових мереж та приладів – безпека вашої сім’ї

22 червня, 2022  

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку. Це цілком реально, якщо звертатися до кваліфікованих спеціалістів та замовляти технічне обслуговування внутрішніх газових мереж.

Фахівці Дніпропетровськгазу застосували європейське обладнання та провели роботи без відключення майже 4,5 тис. споживачів

21 червня, 2022  

Дніпропетровськгаз в умовах війни продовжує щоденно працювати та здійснювати критично важливі роботи на газових мережах області задля безперебійного та безаварійного розподілу газу для мешканців Дніпропетровської області.


Дніпропетровськгаз: обирайте якісні опалювальні прилади - подбайте про комфорт в оселі заздалегідь

17 червня, 2022  

Літо – найкращий час, коли варто замислитися про теплу та комфортну зиму і обрати якісний, економічний котел для вашого житла! Сьогодні все більше людей розуміє, що для опалення та нагріву води в будинках, кращим варіантом буде придбання

Крок за кроком модернізуємо елеватори України

17 червня, 2022  

Високопродуктивне транспортне обладнання відправляється до нашого партнера до Одеської області. Виробничі потужності нашого підприємства працюють на 100% !


KSG Agro розпочав власну переробку олійних з подальшим експортом

16 червня, 2022  

KSG Agro розпочинає переробку за давальницькою схемою ріпака та соняшника в Україні і доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС - для експорту рослинної олії, призначеної безпосередньо для споживача.

Дніпропетровськгаз спрямував 5,2 млн гривень на допомогу ЗСУ

16 червня, 2022  

З самого початку війни наша компанія продовжує надавати гуманітарну допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Дніпропетровщині.


Спеціалісти Дніпропетровськгазу встановили два нових ШГРП RGC Production у Новомосковську

15 червня, 2022  

Дніпропетровськгаз здійснює критично важливі та невідкладні роботи на газових мережах області задля стабільного забезпечення базових потреб українців у цей складний час.

Дніпропетровськгаз провів виставку-ярмарку газового обладнання у Новомосковську

14 червня, 2022  

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке не припиняло свою роботу з початку війни. Усі підрозділи компанії продовжують виконувати свою роботуКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!