RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15266

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


ВРУ закликають допустити новітні ЗЗР на українські поля

28 февраля, 2020  

Українським сільгосптоваровиробникам четвертий сезон поспіль фактично заблокований доступ до інноваційних засобів захисту рослин (ЗЗР). Врегулювати ситуацію має Верховна Рада.

Аграрії закликають спростити доступ до інноваційних ЗЗР

28 февраля, 2020  

Міністерство енергетики й захисту довкілля України не підтримує прийняття законопроєктів № 2548 та № 2289 в частині спрощення ввезення в країну зразків новітніх препаратів для проведення державних випробовувань


Фонд С.Касьянова «Майбутнє» помог спортинвентарем школе и медоборудованием поликлинике г.Подгородное

28 февраля, 2020  

Благотворительный фонд Сергея Касьянова «Майбутнє» оказал помощь спортинвентарем школе и медоборудованием поликлинике г.Подгородное (Днепропетровская область). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга KSG Agro.

Що подивитися на вихідних із родиною: прем'єра «Король Лев» на українському ТБ

27 февраля, 2020  

ВОЛЯ вперше на українському телебаченні покаже мультфільм Король Лев 2019 року. Оцінити захопливий сюжет і високу якість зображення глядачі зможуть 1 березня о 19:00 на телеканалі ВОЛЯ CINE+.


Amazon відкрив маркет без кас

27 февраля, 2020  

Е-провайдер EDIN повідомляє, що американський інтернет-рітейлер Amazon відкрив 25 лютого в Сіетлі (США) продуктовий супермаркет, в якому реалізована модель Amazon Go (торгівля без касових апаратів).

Податкова просить паперові звіти? Не вірте!

27 февраля, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN попереджає, що Державна податкова служба України (ДПС) повідомила про поштові розсилки нібито від свого імені, в яких міститься неправдива інформація.


KAZ Minerals пополнила парк техники новым экскаватором Hitachi EX5600-6

26 февраля, 2020  

Официальный дистрибутор техники Hitachi Construction Machinery в Казахстане и Центральной Азии Eurasian Machinery осуществил поставку карьерного экскаватора EX5600-6 для казахстанской медедобывающей компании KAZ Minerals. Машина с электроприводом будет ос

EDIN про ЕТТН на Logistics Innovation Forum 2020

26 февраля, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN виступив з доповіддю на Logistics Innovation Forum 2020, який відбувся 26 лютого у місті Києві в приміщенні Прем`єр Готелю Рудь.


Perenio готовит телеком-версию IoT Router Elegance с поддержкой платформы Tuya Smart

26 февраля, 2020  

Чешский технологический стартап с центром разработки в Украине Perenio представит специальную версию IoT Router Elegance с поддержкой платформы Tuya Smart для операторов связи.

Студія Юрка Гуцуляка створила дизайн пакування для лінійки спредів Olkom

25 февраля, 2020  

В січні 2020 року Olkom Group запустив виробництво рослинно-вершкових спредів, дизайн пакування яких створила студія відомого українського дизайнера Юрка Гуцуляка. Основним завданням в ході розробки дизайну було досягнути певної інноваційності.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!