RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 405

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15533

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


1,5 години на день у Tik Tok: Київстар склав рейтинг соцмереж та месенджерів

15 лютого, 2021  

Київстар проаналізував, які месенджери, соціальні мережі та платформи користуються найбільшою популярністю в абонентів, коли вони найактивніші та скільки мобільного інтернету використовують. При дослідженні використовувалися узагальнені та знеособлені дан

РГК Метрологічний центр організував програму обміну досвідом для фахівців зі Львівської та Івано-Франківської областей

12 лютого, 2021  

Дводенна програма обміну досвідом організована АТ «Харківгаз» та РГК Метрологічний центр для колег-метрологів з західних областей України.


Київстар та ЄМА об’єдналися для боротьби з кібершахрайством

12 лютого, 2021  

Найбільший український телеком оператор Київстар та Асоціація членів платіжних систем «ЄМА» підписали Меморандум про співпрацю. Партнери ставлять за мету інформувати українців та навчати користувачів інтернет-послуг розпізнавати та обходити пастки кіберш

Боротьба з COVID-19: Київстар передав лікарням 55 кисневих концентраторів

12 лютого, 2021  

Обладнання, що допоможе у лікуванні пацієнтів із кисневою недостатністю, вже отримали 12 лікарень Києва та Київщини, Черкас, Чернівців, Вінниччини, Полтавщини та Луганщини, Дніпропетровщини, Кіровоградщини та Хмельниччини.


Boxberry International будет доставлять посылки с eBay из России в США и Европу

11 лютого, 2021  

Компания Boxberry International и маркетплейс eBay запускают сервис для отправки посылок из России в США и европейские страны — экспорт посылок eBay от Boxberry.

KSG Agro в 2020 г. увеличил объем экспорта сельхозпродукции на 46%

10 лютого, 2021  

Агрохолдинг KSG Agro по итогам 2020 г. увеличил объем экспорта на 46% - до 7,8 тыс. т сельхозпродукции. Об этом сообщила пресс-служба компании.


Big Data: куди подорожували абоненти Київстар під час новорічних свят

10 лютого, 2021  

У період новорічних свят понад 300 000 українців-абонентів Київстар подорожували по Україні та за кордон, про це свідчить аналітичний звіт на основі Big Data від Київстар. Щоб показати туристичний потенціал регіонів України та зарубіжних напрямків, Київст

Хто перевіряє димоходи та вентканали

10 лютого, 2021  

Димоходи та вентканали перевіряють спеціалізовані організації, що мають дозвіл Державної служби України з питань праці на проведення таких робіт. АТ «Харківгаз» не надає послуг з перевірки, прочищення, ремонту димоходів та не видає актів з їх перевірки.


Forward Bank запускає чат-бот для зручності комунікації клієнта з банком

9 лютого, 2021  

ForwardBank розширює канали комунікації з клієнтами через чат-бот Viber, Telegram та месенджер Facebook.Сервіс дозволяє клієнту дізнатися актуальну інформацію про свій баланс по картці, історію операцій і багато іншого у режимі 24/7.

Мінімальний платіж за доставку газу: хто сплачує, який розмір та як заощадити

9 лютого, 2021  

З 01.01.2021 кожен клієнт, приєднаний до газових мереж, сплачує за доставку природного газу в обсязі, який не може бути меншим ніж встановлені НКРЕКП мінімальні обсяги річної замовленої потужності (доставка природного газу).Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!