RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 405

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15533

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Эстонская e-Residency добавила PRNEWS.IO в свой каталог сервис-провайдеров

7 вересня, 2020  

Сообщество электронных резидентов Эстонии e-Residency сегодня насчитывает более 66 тыс. компаний со всего мира. Пройдя тщательный отбор, PRNEWS.IO официально стал сервис-провайдером в каталоге программы.

Все мессенджеры в рамках единой платформы. Ваша служба поддержки может быть эффективнее!

4 вересня, 2020  

Devino.Chat – новый продукт для коммуникации бизнеса с клиентами. В составе продукта современный чат с автоматическими приветственными сообщениями и бизнес-мессенджер для общения с клиентами в удобном для них канале.


DoctorOnline: безкоштовний місяць необмежених медичних консультацій для усіх абонентів Київстар

3 вересня, 2020  

З вересня 2020 року для абонентів Київстар консультації лікарів у застосунку Doctor Online цілий місяць безкоштовні та в необмеженій кількості за підпискою «Базовий». А кожен наступний місяць – можна скористатись однією безкоштовною консультацією в чаті

Київстар включив 266 нових базових станцій 4G

2 вересня, 2020  

Завдяки будівництву нових базових станцій покращився зв’язок у 1260 населених пунктах у 18 областях України Швидкісний мобільний інтернет від національного оператора Київстар з’явився ще у 1260 віддалених населених пунктів, де проживає 632 тисячі людей


FM Logistic наращивает объемы покоробочных отправок

1 вересня, 2020  

В рамках развития сервиса покоробочных отправок по России логистический оператор внедрил автоматизированную измерительную систему

Обирайте свою найзручнішу платіжну картку від КРИСТАЛБАНКу!

1 вересня, 2020  

Даємо відповіді на найважливіші питання, що допоможуть у виборі платіжної картки від КРИСТАЛБАНКу. Даємо відповіді на найважливіші питання, що допоможуть у виборі платіжної картки від КРИСТАЛБАНКу.


Тарифи Київстар: вдвічі більше послуг без зміни вартості

1 вересня, 2020  

Сьогодні Київстар презентує оновлені умови тарифів передплати «Спілкування без меж», «Розваги без меж» та «Відео без меж»: з вдвічі більшою кількістю мегабайтів інтернету та хвилин для дзвінків на інші мережі. Ціна залишилася без змін.

Більше 9000 EDI-документів в місяць: Flagman Seafood про успішний досвід впровадження електронного документообігу EDIN

31 серпня, 2020  

Flagman Seafood - лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів в Україні. Компанія імпортує більше 300 найменувань риб і морепродуктів з різних країн світу.


Безпечні маркети: EDIN про організацію площ роздрібних магазинів в період карантину

31 серпня, 2020  

Провайдер е-документообігу EDIN співпрацює з більш ніж 150 торговельними мережами України, серед яких МETRO, АТБ, Мегамаркет, Будинок Іграшок, Watsons, ЕВА, Таврія-В та ін.

2020-ий, який змінив бізнес: чого люди очікують від компаній

29 серпня, 2020  

Уряд України продовжив карантин до 1 листопада. Що очікувати після - спрогнозувати не може ніхто. Проте, бізнес не стоїть на місці, а отже потрібно будувати плани та продумувати як саме втриматися на позиції та чим зацікавити нових клієнтів.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!