RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 405

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15533

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Выпущена новая международная именная медаль за борьбу c коронавирусом

28 серпня, 2020  

В этом году компания «Фабрика Наград» представила медаль «За борьбу с коронавирусом Covid-19». Четыре отличительных особенности делают ее непохожей на другие награды.

Billa надає дітям унікальну можливість власними руками побудувати «Співочу ферму» та надати віртуальне життя екологічним дерев’я

27 серпня, 2020  

Ми дуже раді повідомити українським родинам про неймовірний сюрприз для дітей від мережі супермаркетів Billa. 26 серпня за підтримки українського виробника 3D дерев’яних конструкторів компанії Ugears і провідного розробника доповненої реальності компанії


Boxberry выходит на рынок СНГ

26 серпня, 2020  

Компания запустила новые направления доставки — в Казахстан и Беларусь. Первая тысяча посылок успешно доставлена адресатам. В августе начали работу 47 отделений Boxberry в 28 городах Беларуси, а также 22 отделения и 49 постаматов в 22 городах Казахстана.

Київстар запустив послугу страхування в партнерстві з УкрФінСервіс

26 серпня, 2020  

У рамках партнерства з УкрФінСервіс, маркетплейсом для страхових компаній, мобільний оператор Київстар запустив нову послугу для абонентів передплаченого зв'язку - оплату страхового поліса з мобільного рахунку.


Компания MyMyCars запустила новую функцию - «Радиус поиска»

26 серпня, 2020  

Мы совершенствуемся, и на этот раз добавили на MyMyCars опцию «радиус поиска», которая сделает подбор автомобилей проще, точнее и быстрее.

EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар з ЕТТН

26 серпня, 2020  

30 липня провайдер електронного документообігу EDIN спільно з Міністерством інфраструктури України провів вебінар “Електронна ТТН: реалізовані етапи та плани”.


KSG Agro в первом полугодии 2020 г. на 40% повысил эффективность бизнеса, в 2 раза увеличил валовую прибыль

25 серпня, 2020  

KSG Agro по итогам первого полугодия 2020 г. повысил эффективность операционного бизнеса на 40%, при этом валовая прибыль увеличилась в 2 раза в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

KSG Agro по итогам первого полугодия 2020 г. увеличил EBITDA на 57%

21 серпня, 2020  

KSG Agro по итогам первого полугодия 2020 г. увеличил EBITDA на 57% в сравнении с аналогичным периодом прошлого года. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга со ссылкой на данные отчета компании, опубликованного на сайте Варшавской Фондовой Биржи.


AkzoNobel публикует результаты за второй квартал 2020 года

20 серпня, 2020  

Во время пандемии COVID-19 мы не только продолжаем обеспечивать нашей продукцией критически важные отрасли промышленности по всему миру. Наши предприятия и сотрудники также прилагают все усилия для поддержания локальных проектов и инициатив, стремясь помо

Київстар збільшив покриття 4G на Хмельниччині

19 серпня, 2020  

Завдяки можливості розвивати 4G на частотах 900 МГц мобільний оператор покращив покриття у 80 населених пунктах, де проживає 29 тисяч людейКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!