RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15892

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


“Best Agro” забезпечить активну промо кампанію інноваційним агропрактикам

15 листопада, 2021  

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн майданчик “Best Agro” для кращих агро практик. Ініціатори обіцяють забезпечити кращих учасників промо кампанією, повідомляє сайт BrandStory.

Бюджетні заклади та організації Харкова повинні укласти договори з постачальником газу до 1 грудня 2021 року.

15 листопада, 2021  

АТ «Харківміськгаз» має 95 укладених договорів на розподіл газу з бюджетними установами та організаціями міста Харкова. Окрім договору на розподіл, усі бюджетні заклади мають укласти договір з постачальником природного газу.


Международное подразделение Boxberry выделяется в отдельный бренд BXB by Boxberry и начинает работу в качестве самостоятельной к

15 листопада, 2021  

Российская логистическая компания Boxberry объявила о выделении своего международного подразделения в отдельный бренд BXB. Такое решение не случайно: направления работы, которыми занималось международное подразделение Boxberry, существенно расширились. В

Енергоефективність – як невід’ємний фактор економії ресурсу та вашого бюджету

15 листопада, 2021  

Нині споживачі прагнуть жити у комфорті і при цьому скоротити витрати на комунальні послуги. Саме енергоефективне споживання природного газу дасть реальний результат та допоможе заощаджувати сімейний бюджет.


ПАО «Черкассыоблэнерго» сертифицировано для работы в осенне-зимнем периоде 2021-2022 гг.

12 листопада, 2021  

ПАО «Черкассыоблэнерго» сертифицировано для работы в осенне-зимнем периоде 2021-2022 гг. Соответствующий сертификат вручен по результатам проверки состояния предприятия с участием представителей Госинспекции по энергетическому надзору в Черкаccкой области

Бренди Henkel створили зелені паркові локації у чотирьох містах України

11 листопада, 2021  

Компанія «Хенкель» в Україні та її бренди спільно з мережею будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» створили зелені паркові локації у чотирьох найбільших містах України: Львові, Дніпрі, Одесі та Києві.


Бюджетні установи та організації Харківської області мають укласти договори з постачальниками газу

11 листопада, 2021  

Наразі в Харківській області укладено 294 договори на розподіл природного газу з бюджетними установами та організаціями різних джерел фінансування.

Український стартап розробляє найпотужнішу у світі батарею.

10 листопада, 2021  

Інженерно-технологічний стартап MaxAh, який працює над технологію та планує випускати літієві джерела струму із використанням українського графену, отримав підтвердження про перспективність власних розробок.


Дніпропетровськгаз: 20 тис споживачів замовили технічне обслуговування внутрішніх мереж

9 листопада, 2021  

З початку 2021 року АТ "Дніпропетровськгаз" уклав майже 20 тисяч угод з клієнтами про надання послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Як підвищити енергоефективність будинку?

9 листопада, 2021  

Поради харківських газовиків щодо підвищення енергоефективності будинків та осель споживачів природного газу в опалювальний сезон 2021-2022 роківКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!