RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 403

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15178

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


EDIN виступив на AI Conference 2019

27 июня, 2019  

4 червня міжнародна компанія Smile-Expo провела в столиці України AI Conference Kyiv – івент, де сконцентрувалися актуальні практичні знання про впровадження і використання технологій штучного інтелекту, Інтернету речей і Big Data в бізнес-сфері.

Нова платформа EDI Network 2.0 - 1000 документів за 10 секунд

27 июня, 2019  

EDI-провайдер EDIN запустив оновлену платформу для обміну електронними документами EDI Network 2.0. Швидка та зручна платформа несе в собі весь функціонал з обміну е-документами.


КРИСТАЛБАНК став переможцем Номінації І Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України 2018» за підтримку соціальн

27 июня, 2019  

25 червня 2019 року в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського проекту «Банки та фінустанови України 2018: гідні надійні успішні». Організаторами визначного проекту виступили Видавничий Дім «Україна Бі

Отримуйте більше привілеїв з преміальними картками від КРИСТАЛБАНКу!

26 июня, 2019  

Повідомляємо держателів преміальних платіжних карток Mastercard класу World Elite та Platinum про зміни користування сервісами Mastercard в аеропортах України.


Графік роботи відділень КРИСТАЛБАНКу у святкові дні!

26 июня, 2019  

Шановні Клієнти! У зв’язку із святковими днями, повідомляємо про режим роботи відділень АТ «КРИСТАЛБАНК»: Шановні Клієнти! У зв’язку із святковими днями, повідомляємо про режим роботи відділень АТ «КРИСТАЛБАНК»:

Компанія Assyst отримала премію Texprocess Innovation Awards за найбільший внесок в розвиток індустрії

25 июня, 2019  

Інноваційні розробки компанії Assyst і застосування 3D-технологій на всіх етапах виробництва і реалізації одягу дозволило компанії перемогти в категорії «New Process» щорічної премії «Texprocess Innovation Awards».


Мастер-класс от полиграфолога Игоря Ищука

25 июня, 2019  

Полиграфолог Игорь Ищук приглашает на свои мастер-классы всех, кто интересуется полиграфами и тем, как они работают. Демонстрация работы детектора лжи.

Тягачи Mercedes-Benz Actros 1845 LS и 1848 LS стали участниками выставки «АСМАП 2019»

24 июня, 2019  

Модели нового поколения Mercedes-Benz Actros приняли участие в выставке «АСМАП 2019», которая прошла 6 июня в подмосковном аэродроме Мячково.


Агрохолдинг KSG Аgro провел в Варшаве (Польша) встречу с акционерами

24 июня, 2019  

Топ-менеджмент агрохолдинга KSG Аgro провел встречу в Варшаве с акционерами, в ходе которой рассказали об основных направлениях развития холдинга в 2019 году и ответили на вопросы ее участников. Об этом сообщила пресс-служба KSG Аgro.

Бізнесмени Аахена завітали до «Хенкель Баутехнік (Україна)»

20 июня, 2019  

«Хенкель Баутехнік (Україна)» – одна з найуспішніших компаній концерну за показниками прибутковості та динамікою розвитку в усьому світі. У червні підприємство відвідала делегація економічного клубу Промислово-торговельної палати німецького міста Аахена.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!