RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15835

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Строк дії ПСО для підприємств ТКЕ добігає кінця 1 травня 2021 року

28 квітня, 2021  

1 травня 2021 року завершується строк дії покладання спеціальних обов’язків для виробників тепла для потреб населення. Уряд прийняв рішення не продовжувати дію ПСО для теплокомуненерго.

IFC та Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній стають партнерами для сприяння розвитку цифрових фінансів в Україні

27 квітня, 2021  

IFC, член Групи Світового банку, і Українська асоціація Фінтех і інноваційних компаній (УАФІК) уклали партнерську угоду, в рамках якої сторони будуть разом працювати над зміцненням фінансової інклюзії в країні.


За год количество издателей-партнеров PRNEWS.IO увеличилось в 2 раза

27 квітня, 2021  

Сегодня маркетплейс спонсорского контента PRNEWS.IO сотрудничает с издателями по всему миру. Он помогает клиентам размещать статьи и пресс-релизы в десятках тысяс СМИ, а паблишерам привлекать дополнительный трафик и монетизировать свои онлайн-ресурсы.

Программа лояльности интернет-магазина диетических добавок (БАДов) ФИТТЭКС

27 квітня, 2021  

"Фиттэкс" ценит Ваше доверие к нам и нашей фитопродукции. А чтобы наши цены ещё больше радовали Вас, мы решили добавить "плюшек" для друзей. Покупайте выгоднее со скидками от "Фиттэкс". Мы предлагаем Вам систему скидок на покупки товаров "Фиттэкс".


«Фиттэкс» – позвольте себе быть здоровыми!

27 квітня, 2021  

Организм человека – сложная система с множеством функций. Когда какая-то из систем начинать выходить из строя, наше тело перестает функционировать в пределах норм. Мы привыкли лечить болезнь, а не избавляться от её первопричины.

Харківські газовики інвентаризують показання лічильників за допомогою мобільного додатку

27 квітня, 2021  

Діджиталізована інвентаризація показань лічильників проводиться в Харкові та всіх районах області.АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» проводять контрольну фіксацію показань лічильників газу у споживачів за допомогою додатку «Мобільний контролер».


ПАО «Черкассыоблэнерго» инвестировало в образование специалистов 0,5 млн. грн.

23 квітня, 2021  

ПАО «Черкассыоблэнерго» инвестировало в образование специалистов 0,5 млн. грн. С 2021 г. предприятие дает возможность получить образование в Учебном центре облэнерго не только собственным работникам, но и студентам Черкащины.

KSG Agro создал центр производственной практики для студентов аграрных специальностей

21 квітня, 2021  

KSG Agro создал центр производственной практики для студентов аграрных специальностей украинских ВУЗов. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


АТ «Дніпропетровськгаз» протягом останніх місяців посилює інвентаризацію показань лічильників

20 квітня, 2021  

Через затяжну і холодну зиму протягом останнього опалювального сезону різко зросло споживання газу. У зв’язку з цим споживачі почали шукати можливості по зниженню фінансового навантаження на сімейний бюджет. Проте не всі способи були законними

Понад 100 боржникам доведеться сплачувати заборгованість за доставку газу в примусовому порядку

20 квітня, 2021  

АТ "Харківгаз" направлено до суду 2,5 тис.позовів на споживачів - боржників за доставку газу. Їх загальна сума боргу складає 4 млн грн. Понад 100 справ, протягом поточного місяця, передані в виконавчу службу для примусового стягнення заборгованості.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!