RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15883

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


«Хенкель» підтримує ініціативу «Дитинство без війни», спрямовану на допомогу 2700 українським дітям

6 липня, 2023  

Компанія «Хенкель» в Україні надала 1 764 000 грн на реалізацію ініціативи «Дитинство без війни», яка допомагає евакуації дітей-сиріт з України та їхньому проживанню у Туреччині.

KSG Agro за результатами першого кварталу 2023 р. збільшив виручку від реалізації на 45%

3 липня, 2023  

KSG Agro за результатами першого кварталу 2023 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2022 р. збільшив виручку від реалізації на 45%, а EBITDA – на 23%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії.


«Хенкель» – офіційний партнер і донор гуманітарної допомоги української волонтерської P2P-платформи «СпівДія» для постраждалих в

22 червня, 2023  

Український бізнес міжнародної компанії Henkel розширив мережу партнерів для підтримки та надання гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від війни й окупації.

«Миколаївобленерго» подало живлення в усі 17 населених пунктів Миколаївщини, знеструмлених внаслідок підриву Каховської ГЕС

22 червня, 2023  

АТ «Миколаївобленерго» станом на 15 червня заживило всі 17 населених пункти Миколаївської області, що були знеструмлені внаслідок підтоплення в результаті підриву російськими агресорами Каховської ГЕС.


KSG Agro завершив посів соняшника на площі 7,35 тис. га

14 червня, 2023  

KSG Agro завершив посів соняшника на площі 7,35 тис. га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка.

ПАТ «Черкасиобленерго» отримає майже 2 млрд. грн. боргу з ПрАТ «Азот»

14 червня, 2023  

Мирові угоди на загальну суму 1,804 млрд. грн. між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПрАТ «Азот» (Черкаси) дозволять повернути енергетикам заборгованість, що склалася в 2016 році. Борг буде погашатися щомісячними платежами в розмірі 34,3 млн. грн.


За результатами 2022 р. EBITDA агрохолдингу KSG Agro склала 1,7 млн. долл.

1 червня, 2023  

За результатами 2022 р. EBITDA KSG Agro склала 1,7 млн. долл. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу з посиланням на дані звіту, підтвердженого міжнародним аудитом, оприлюдненого на Варшавській фондовій біржі.

«Черкасиобленерго» відновлює соціальну інфраструктуру для реабілітації військовослужбовців та їх сімей

1 червня, 2023  

Вже з 1 червня база відпочинку «Енергетик» ПАТ «Черкасиобленерго» почне приймати на безкоштовній основі співробітників, що боронять Україну від агресора та членів їх сімей.


Ряд державних обленерго активізували роботи зі зменшення технологічних втрат електроенергії, - експерт

30 травня, 2023  

Ряд державних операторів систем розподілу (ОСР) активізували роботи, спрямовані на зменшення технологічних втрат електроенергії. Серед них – «Миколаївобленерго», «Черкасиобленерго», «Хмельницькобленерго»

KSG Agro розпочав посівну кампанію соняшника на площі 7,3 тис. га

9 травня, 2023  

KSG Agro розпочав посівну кампанію соняшника на площі 7,3 тис. га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!