RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15868

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Кожний десятий співробітник KSG Agro боронить Україну у складі ЗСУ

20 березня, 2023  

Майже кожний десятий співробітник господарств, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, проходить службу у лавах ЗСУ. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на сюжет телеканалу «Відкритий» (https://youtu.be/2CfePHx1zWI).

Кожний десятий співробітник KSG Agro боронить Україну у складі ЗСУ

20 березня, 2023  

Майже кожний десятий співробітник господарств, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, проходить службу у лавах ЗСУ. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на сюжет телеканалу «Відкритий» (https://youtu.be/2CfePHx1zWI).


Дніпропетровськгаз завдяки «стоп-системі» виконав роботи без відключення 15 тис. споживачів

16 березня, 2023  

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке дбає про безперебійний та безаварійний розподіл блакитного палива 604 тис. мешканців Дніпропетровщини.

Дніпропетровськгаз: у березні 248 тис. клієнтів передали показання лічильника газу

14 березня, 2023  

Споживачі Дніпропетровщини з 1 по 5 березня передавали показання приладів обліку блакитного палива до Оператора ГРМ. На території Дніпропетровської області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) - це АТ «Дніпропетровськгаз».


Дніпропетровськгаз: рахунки за доставку газу вже в особистих кабінетах споживачів

13 березня, 2023  

На сайті 104.ua в особистих кабінетах клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» вже сформовані платіжки за розподіл блакиного палива, які можна завантажити та сплатити онлайн. Здійснювати оплату за послуги з доставки газу потрібно до 20 числа місяця.

Дніпропетровськгаз: вчасне технічне обслуговування мереж - запорука безпечного споживання газу

10 березня, 2023  

Для того, аби газова система у помешканні клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» працювала надійніше за швейцарський годинник, необхідно щорічно проводити технічного обслуговування мереж.


Дніпропетровськгаз: який мінімальний платіж за доставку газу для споживачів регіону

9 березня, 2023  

Мінімальна замовлена потужність залежить від виду газового обладнання у будинку клієнта та розраховується Національною комісією регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

KSG Agro повністю готовий до проведення весняної посівної кампанії

8 березня, 2023  

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, повністю готові до проведення весняної посівної. Про це повідомила пресслужба компанії.


Завод RGC Production у Дніпрі - сучасний виробник газового обладнання європейського зразка

8 березня, 2023  

Дніпровське виробництво вже протягом більш ніж двох років виготовляє шафові газорегуляторні пункти та інше обладнання, яке встановлюється на газових мережах України, у тому числі на деокупованих територіях.

Вартість підготовки проєкту зі зміни розподільчих Миколаївщини на напругу 20/0,4 кВ складе, 8,2 млн грн, послуги профінансує уря

7 березня, 2023  

Підготовка проєкту переходу розподільчих мереж Миколаївського регіону на напругу 20/0,4 кВ на заміну поточної 10/0,4 кВ обійдеться в 8,2 млн грн. А фінансувати роботи з розробки проєкту згідно домовленості буде Уряд ЛитвиКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!