RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15834

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Компанія «Хенкель» та її бренд Losk допомагають обласним інфекційним лікарням і відділенням протистояти пандемії COVID-19

31 липня, 2020  

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд продукції для прання та виведення плям Losk надали пакет допомоги українським медичним закладам, їхнім працівникам і пацієнтам для протистояння пандемії COVID-19.

Boxberry займется предпочтовой обработкой грузов

30 липня, 2020  

С начала июля интернет-магазины, сотрудничающие с Boxberry, могут воспользоваться услугой предпочтовой обработки при отправке заказов из Московского региона.


Які «сюрпризи» від банків та фінустанов можливі в період карантину

30 липня, 2020  

Потрібно бути уважними перед підписанням договорів позики у фінансових установах, інакше в подальшому можливі проблеми. Скриті комісії або ж зависока відсоткова ставка з 2-го тижня користуванням кредитом – ось на що слід очікувати неуважним споживачам

Прямуйте назустріч подарункам із платіжною карткою КРИСТАЛБАНКу!

29 липня, 2020  

Оплачуйте платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу автобусні квитки через сервіс BlaBlaCar і беріть участь у розіграші подарунків.


KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур

29 липня, 2020  

По итогам уборочной кампании-2020 KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.

ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі

27 липня, 2020  

ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі урочистою презентацією художньої виставки «Яскравий Ізмаїл. Пейзажі з пленеру Андрія Чеботару».


Говорить HR: чого компанії вартуватиме демотивований співробітник або чому в EDIN розвивають корпоративну культуру

27 липня, 2020  

Карантин став для багатьох українських компаній пунктом відліку втрати ресурсів не тільки грошових, але і кадрових. Фахівців відправляли у відпустки за свій рахунок, урізали заробітні плати, з деякими прощалися.

‘BLACK SEA GRAIN’ и ‘BLACK SEA OIL TRADE’ совместно 2-3 сентября в новом формате

24 липня, 2020  

17-я Международная конференция ‘BLACK SEA GRAIN’ и 8-я Международная конференция ‘BLACK SEA OIL TRADE’состоятся 2-3 сентября, в Event Hall Obolon, Киев. Trade Must Go On!


Тренди 2020 для дистриб`юторів: SAVSERVICE про ЕДО

24 липня, 2020  

Нещодавно АСНОВА ХОЛДИНГ запропонувала новий маркетплейс для дистриб'юторів - iOrder, за допомогою якого зареєстровані дистриб'ютори мають можливість переглядати товари, їх ціни, знижки, та сертифікати якості, й обирати найкращі пропозиції для закупівель.

Apple выпустит новый iPhone 12 в конце октября

23 липня, 2020  

Долгое время мы слышали о том, что Apple может задержать выпуск новых моделей iPhone. Хотя презентация ожидается в начале сентября, первые модели не скоро поступят на прилавки магазинов. Ряд источников прогнозировал о смещении сроков производства и постаКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!