Ефективні й високопродуктивні продукти ebm-papst для залізничного транспорту

26 августа, 2010
Вентилятор електрично й механічно сумісний з відомими раніше спареними відцентровими вентиляторами двостороннього всмоктування, які виробляються ebm-papst для застосування в автотранспорті. З такою потужністю і компактними розмірами вентилятор здатний переміщувати недосяжні раніше обсяги повітря, долаючи високий рівень опору його проходженюю. Вентилятор може застосовуватися в суворих кліматичних умовах і має довготривалий термін експлуатації.
Нове покоління безщіткових вентиляторів ebm-papst сертифіковано VDE за ступенем захисту IP6k9k і тому може застосовуватися провідними виробниками систем кондиціонування для залізничної техніки більш широко. Вентилятор також повністю відповідає вимогам DIN 5510.
25 серпня 2010 р.

Коротка інформація про компанію:
Група компаній еbm-papst – провідний світовий виробник вентиляторів і двигунів, є законодавцем в галузі високоефективної ЄС-технолоії. Є найкрупнішим постачальником для 85% світових виробників котлів з використанням вентиляторів, а також 90% виробників конденсаційних котлів.
У фінансовому році 2009/10 рр. підприємство досягло обороту 986 міліьйона євро. Ebm-papst виробляє свою продукцію на 18 виробничих об’єктах (у Німеччині, Китаї, США і т.д.), а також має 57 відділів продажу по всьому світу. По всьому світу в компанії трудяться 10 226 співробітників, у тому числі 5 081 осіб – безпосередньо в Німеччині.
Вироби світового лідера на ринку вентиляційного обладнання можна знайти в багатьох галузях, наприклад у вентиляційній і кліматичній техніці, побутових приладах, опалювальному обладнанні, IT і телекомунікаційному обладнанні, легкових автомобілях і комерційному транспорті.
Філіал компанії в Україні (ТОВ «ЕБМ-ПАПСТ Україна») працює з 2003 року в м. Києві, здійснює продажі й технічну підтримку продуктів торгової марки ebmpapst.
За додаковою інформацією звертайтеся:
Олександр Мазур
Тел. (044) 206-30-94
A.Mazur@ebmpapst.ua
www.ebmpapst.ua
Publicity Creating, OOO РКЦ
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!