Найкращий подарунок до Нового року – власна новенька квартира!

26 ноября, 2019

    КРИСТАЛБАНКздійснює найзаповітніші мрії! Встигніть зробити собі або близьким найкращий подарунок до Нового року – власну новеньку квартиру!

  Скористайтеся найвигіднішою спільною програмою на ринку іпотечного кредитування від КРИСТАЛБАНКу та лідера  будівельної галузі ПрАТ ХК «Київміськбуд» з рекордно низькими процентними ставками лише від 0,01% річних. Клієнти, які мріють про новеньку квартиру на первинному ринку нерухомості, можуть обрати об’єкти нерухомості від найнадійнішого забудовника столиці в залежності від фінансових можливостей та власних потреб.

Нагадуємо, що КРИСТАЛБАНК кілька років поспіль визнано «Банком року № 1 за умовами іпотечного кредитування»за версією міжнародного клубу «БАНКИРЪ». Банк пропонує найкомфортніші та найвигідніші умови іпотечного кредитування на ринку.

Консультацію щодо умов кредитування та надання документів для прийняття рішення можна отримати за телефоном (044) 590 46 63 та завітавши до Відділень АТ «КРИСТАЛБАНК» або Відділу продажів «Київміськбуд» за адресою: м. Київ, вул. вул. Омеляновича-Павленка (Суворова), 4/6

Marina
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!