КРИСТАЛБАНК отримав звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019» та «Зірку якості»

22 февраля, 2020

КРИСТАЛБАНК  увійшов у число номінантів Національного рейтингу якості товару та послуг «Зірка якості» та отримав статус-звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019».  Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів та  послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні.

  Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств. Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку і Колегії з'їзду — це 2 всесвітньо відомих, незалежних бізнес-об'єднання і дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.

«Ми дякуємо експертам національного рейтингу та нашим Клієнтам за високу оцінку та визнання КРИСТАЛБАНКу «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ УКРАЇНИ 2019». У майбутньому ми плануємо тільки підтверджувати статус стабільно зростаючого Банку, що працює в інтересах населення України», — прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

Marina
+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!