Бажаєте перевірити безпечність газових мереж у своїй оселі – Дніпропетровськгаз допоможе!

15 вересня, 2022

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), виконує увесь спектр послуг обслуговування газових мереж будь-якого рівня складності, має кваліфікованих спеціалістів та високотехнологічне сучасне обладнання. Саме тому пан Анатолій, мешканець Кам’янського, звернувся до відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та уклав договір на проведення ТО газових мереж та приладів.

«Я розумію, що з газом потрібно бути обережними, тому вирішив перевірити стан внутрішніх мереж і газового обладнання. Тим паче скоро почнеться опалювальний сезон. А для мене важливо бути впевненим, щоб все працювало справно та надійно. У першу чергу це безпека та здоров’я моєї родини. Дуже вдяний кваліфікованим спеціалістам за професійно виконану роботу», — говорить чоловік.

Під час ТО фахівці відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз»: проводять контроль технічного стану обладнання, перевіряють систему газопостачання на можливі витоки газу, проводять змащування, регулювання та інші дії для правильної роботи внутрішніх газових мереж та приладів. Пам’ятайте, що втручатися самостійно у роботу газових мереж та приладів- заборонено, і також радимо не звертатися до спеціалістів, у яких немає відповідних дозволівна проведення таких робіт.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у 104.ua клієнтських просторах області. 

Бережіть себе та своїх рідних!

ПАО "Днепропетровскгаз"
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!