KSG Agro завершив збирання врожаю кукурудзи на площі 920 га

13 грудня, 2022

Агрохолдинг KSG Agro завершив збирання врожаю кукурудзи на площі 920 га. При цьому середня врожайність склала 3 т/га. 

«Цього року аграрії стикнулися з важкою ситуацією — високою вологістю кукурудзи, що є справжньою проблемою для аграріїв, адже вимагає додаткових витрат на сушіння сільгоспкультури, — розповідає Дмитро Ємельченко. — По нашому врожаю показник вологості склав 20%. Нестандартна вологість та неможливість зібрати кукурудзу в заплановані строки з-за погодних умов стали особливостями цієї збиральної кампанії».

В ході збиральної кампанії кукурудзи KSG Agro задіяв 4 комбайни – 2 John Deere та 2 CLAAS Lexion, а також 12 вантажівок для вивозу врожаю.

KSG Agro працює за принципом вертикальної інтеграції, тож зібрана кукурудза буде використана, в тому числі й у виробництві комбікормів для стабільної роботи свинокомплексу. Безперебійна робота свинокомплексу дозволяє агрохолдингу надавати систематичну допомогу ЗСУ та медзакладам Дніпропетровщини. Так, з початку війни KSG Agro відвантажив їм продукції на понад 10 млн грн. Крім того, холдинг бере активну участь у програмі виробництва тушонки для потреб армії, яку ініціювала Криворізька військова адміністрація, надавши безкоштовно 40 тонн м’ясної продукції.

ДОСЬЄ

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!