До всіх деокупованих міст і сіл Миколаївщини повернуто електроживлення, - керівник «Миколаївобленерго»

20 березня, 2023

Всі 88 міст, сіл і селищ деокупованих районів Миколаївщини, де не було світла, на сьогодняшній день мають живлення електрикою. В деяких з них світла не було на протязі 9 місяців.  На цьому тижні було заживлено останній з відключених населених пунктів – село Тамарине. Про це повідомив  В.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

На протязіостанніх 3х місяців  електропостачання було відновлено до  Снігурівки та села Снігурівської громади, Калинівки, Новософіївки, Тернівки, Суворого, Світлої Дачі, Великопілля, Гречанівки, Новопетрівки, Баратівки, Прибузького, Галицинівки, Українки, Степового та Васильківа. Були заживлені також Горохівське, Садове, Євгенівка, Павлівка, Павло-Мар'янівка та Новопавлівське, а також багато інших.

За словами Вадима Данилківа,  в результаті російської агресії було пошкоджено 80% ліній електропередач та майже 100% трансформаторних пістанцій. Значна частина трансформаторів (десятки одиниць) не підлягало ремонту – їх було замінено на нові. «Наші ремонтні бригади, а також колеги з ПАТ ”Черкасиобленерго“, «Львівобленерго», «Прикарпаттяобленерго», АТ “Хмельницькобленерго” ВАТ “Тернопільобленерго”, що відгукнулися на наше прохання та приїхали на підмогу Миколаївщині у відновленні електропостачання деокупованих сіл, 3 місяці працювали майже цілодобово. Незважаючи на ракетні обстріли та погодні умови. І ми вдячні як колегам, так і нашим співробітникам за самовідданість та працю 24\7 » — зазначив Вадим Данилків.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!