НУБІП та «Черкасиобленерго» продовжують реалізацію програми дуального навчання

22 березня, 2023

На протязі минулого тижня група викладачів Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБІП пройшла наукове стажування у ПАТ «Черкасиобленерго».В рамках навчання науковці мали змогу відвідати потужні енергооб’єкти ПАТ «Черкасиобленерго» та Черкаської області, ознайомитись з сучасним енергообладнанням, його експлуатацією та почерпнути новий досвід. Про це  повідомляє пресслужба підприємства.

https://cherkasyoblenergo.com/novyny/3001-vikladachi-stolichnogo-universitetu-perejmajut-dosvid-u-cherkaskih-energetikiv.html

Зокрема, як йдеться в повідомленні, під час одного із занять викладачі-стажери відвідали дві сучасні трансформаторні підстанції та найпотужнішу у регіоні сонячну електростанцію. Завдяки тому, що на підстанціях  встановлено нові сучасні вимикачі, трансформатори струму та напруги, відремонтовано та переоснащено релейний зал, виконано ландшафтний дизайн території, створено належні побутові умови для персоналу – вони -  це одні найсучасніших у регіоні. Джерела відновлювальної енергетики – також важлива тема сьогодення, тож аби доповнити теоретичні знання практичним досвідом, викладачі ознайомились з роботою найбільшої  у регіоні сонячну електростанцію норвезької компанії Scatec потужністю 55 МВт, з яких 40 МВт сьогодні передається в мережу. Безперебійна робота цієї  СЕС особливо важлива для країни в умовах енергетичного терору з боку агресора.

«Безперечно, ефективність навчання завдяки такій співпраці зростає. Так, сьогодні ми на практиці показали гостям те, з чим вони ознайомлені в теорії. В свою чергу ми отримали деякі теоретичні нові знання, які нам допоможуть працювати більш ефективно. Сподіваємося, що ті знання, якими ми поділились, дозволять студентам краще зрозуміти теоретичну інформацію, — підкреслив Голова Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

«Такі заходи надзвичайно важливі як для викладачів, так і для студентів –об’єкти такого класу можливості відвідати у звичайному житті  на віть викладачам практично не існує, тому для нас такий досвід є унікальним, — відзначив доцент кафедри електропостачання Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій Петренко.

За словами Олега Самчука співпраця з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, вищими навчальними та професійно технічними закладами регіону – один з пріоритетів  ПАТ «Черкасиобленерго» — незважаючи на воєний стан та енерготерор з боку агресора. «Це дозволяє нам забезпечувати високу якість професійної підготовки спеціалістів шляхом об’єднання інтелектуального потенціалу, матеріальних, фінансових та корпоративних ресурсів. А підготовка фахових спеціалістів в енергетичній галузі наразі надактуальна, зваючи на необхідність відновлення пошкоджених енергооб’єктів сьогодні та відновлення електромереж після нашої Перемоги», — резюмував Олег Самчук.

Нагадаємо, що за інформацією директора з управління персоналом «Черкасиобленерго» Надії Братаніч, наразі більше 110 працівників підприємства є випускниками ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Шевченко Мария Сергеевна
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!