KSG Agro у першому кварталі 2023 р. експортував 4,2 тис. т зернових культур

19 квітня, 2023

Агрохолдинг KSG Agro у першому кварталі 2023 р. експортував 4,2 тис. т зернових культур переважно в країни Азії та Африки. Експортні поставки здійснені в рамках роботи діючого зернового коридору через порти Одеси та Одещини.

«Експорт у воєнний період для українських аграріїв є непростою задачею, своєрідним бізнес-квестом. Тому й час від часу змінюються плани, зважаючи обставини та реалії війни від яких залежить безпека вантажів та виконання зобов’язань, — говорить голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. – Для українських аграріїв це не лише бізнес, який забезпечує валютні надходження, а й внесок у продовольчу безпеку багатьох країн. Ми чудово розуміємо реалії, які склалися. Через них планувати експорт наперед дуже невдячна справа. Проте, якщо механізм зернового коридору працюватиме ми будемо готові й надалі експортувати наші сільгоспкультури».

ДОВІДКА

KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації «Свиноводи України». Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!