KSG Agro та компанія «Генесус Україна» уклали контракт на поставку 3,5 тис. голів свиней канадської генетики Genesus

21 лютого, 2024

KSG Agro та компанія «Генесус Україна» уклали річний контракт на поставку 3,5 тис. голів свиней канадської генетики Genesus. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro через ТОВ «Стронг Інвест», яке відповідає у холдингу за бізнес з вирощування свиней, та компанія «Генесус Україна» уклали річний контракт на поставку 3,5 тис. голів свиней канадської генетики Genesus. Документ  підписали директор ТОВ «Стронг Інвест» Ігор Ушаков та директор компанії «Генесус Україна» Євген Шатохін.

Згідно з підписаним контрактом компанія «Генесус Україна» гарантує поставку 3,5 тис. голів племінних чистопородних та гібридних свиней GP (Йоркшир) та F 1 (Йоркшир+Ландрас) на свиноферми агрохолдингу KSG Agro протягом 2024 року. Крім того, в рамках підписаної угоди буде поставлено 30 голів чистопородних кнурів пород Дюрок та Ландрас. Перша поставка свиней, згідно контракту, очікується 1 березня 2024 року.

«Ми неодноразово наголошували на якісних перевагах свиней канадської генетики Genesus, які перевершують європейські аналоги за приплодом, масою опоросу та якістю м’яса. – коментує голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. – Протягом нинішнього року ми продовжимо процес оновлення свиного поголів’я, розпочатий у 2023 році та спрямований на підвищення якісних характеристик стада. Серед них — покращення здоров‘я поросят та поліпшення смакових характеристик м‘яса».

«Наша компанія вже 3-й рік співробітничає з одним з лідером ринка свинарства України – KSG Agro. І в цьому році наша співпраця виходить на новий рівень за обсягами. Це ще раз на практиці доводить, що свині генетики Genesus витривалі, швидко ростуть і добре розвиваються, виробляючи максимально можливу кількість кілограмів поросят із квадратного метра ферми», — зазначив Євген Шатохін, представник Genesus в Україні, засновник компанії «ГЕНЕСУС Україна» та AGRIFOOD Consulting.

Основними якісними показниками свиней канадської генетики Genesus є 2,55 опоросу на рік, 16 народжених поросят, середній вік відлучення – 21 день, середня вага відлучення – 6-6,3 кг тощо.

Довідка

Genesus – найбільша у світі приватна генетична компанія, що спеціалізується на селекції виключно свиней. Головний офіс компанії Genesus знаходиться в Канаді, провінція Манітоба. Нуклеуси та ферми-репродуктори компанії розташовані у багатьох країнах світу, у тому числі: Канаді, США, Китаї, Таїланді, Філіппінах, Франції, Іспанії, Німеччині, Великобританії.

Пресс-служба KSG BANK
+ Добавить Коментарі: (0)

Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2024
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!