RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15834

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


КРИСТАЛБАНК надав матеріальну допомогу київській лікарні для боротьби з коронавірусом

1 квітня, 2020  

КРИСТАЛБАНК виділив 150 000 гривень на підтримку роботи київського медичного центру ‚Медбуд‘ по боротьбі з короновірусом COVID-19. Гроші будуть використані на забезпечення лікарні медикаментами, засобами індивідуального захисту для безпечної організації п

LegalTech во время пандемии: какие онлайн-платформы готовы обеспечить юристу «офис на дому»

1 квітня, 2020  

Когда весь мир вынужден переходить на новый формат деятельности, технологии LegalTech – это не просто вопрос удобной и экономически целесообразной работы, онлайн-платформы для нынешней ситуации, а необходимость.


Sadolin EasyCare - яркие краски для грязных моментов вашей жизни

1 квітня, 2020  

Вы устали отмывать со стен следы от колес велосипеда или детской коляски, которые храните в прихожей? Капли розового шампанского на стене кухни предательски напоминают о давно прошедшем празднике?

БФ «Майбутнє» и KSG Agro направили профилактические средства для нужд медиков

1 квітня, 2020  

Благотворительный фонд Сергея Касьянова «Майбутнє» и KSG Agro приобрели и направили профилактические средства для нужд медиков Днепропетровского областного контрольно-пропускного пункта (с. Ляшковка). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів

1 квітня, 2020  

«Компанія «Henkel» готова допомогти вирішити цю безпрецедентну проблему. Відповідно до наших цінностей ми бажаємо зробити свій внесок у комплексну глобальну програму солідарності, — заявив Карстен Кнобель, голова правління Ради директорів компанії «Henkel

«Новая почта» купила для больниц Черновцов 2000 защитных костюмов

31 березня, 2020  

Социально ответственный бизнес продолжает оказывать активную помощь в борьбе со смертельной угрозой COVID-19. Крупнейшая в Украине почтовая служба «Новая почта» оплатила пошив 2000 специальных защитных костюмов для врачей Черновцов.


Звернення Генерального директору ПІІ «Білла-Україна» Оксани Мандзюк

31 березня, 2020  

Шановні Покупці, Партнери та Колеги! У цей тимчасово складний період національного карантину Компанія Billa в Україні разом із іншими підрозділами REWE Group фокусується на стабільній діяльності мережі наших супермаркетів і питаннях безпеки.

Чи вплине коронавірус на правила девелоперів?

31 березня, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN стежить за найактуальнішими бізнес новинами. Одне з найголовніших питань для рітейлерів та орендарів загалом - як зберегти умови співпраці з девелоперами.


Boxberry запустила бесконтактную курьерскую доставку

30 березня, 2020  

сервис заработал в Москве и Московской области Компания Boxberry перешла на режим бесконтактной курьерской доставки в Москве и Московской области. Услуга оказывается в таком формате, если покупатель заранее оплатил заказ на сайте интернет-магазина.

Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину

30 березня, 2020  

Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!