RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15812

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Дніпропетровськгаз: правила користування газом у спеку

18 липня, 2022  

На вулиці спекотна погода, і це ще одна причина особливо уважно ставитися до користування газовими приладами. Дніпропетровськгаз закликає суворо дотримуватися правил безпечного газоспоживання аби уникнути отруєння чадним газом чи аварійних ситуацій.

Завдяки італійській «стоп-системі» Ravetti Дніпропетровськгаз виконав роботи без відключення майже 13,5 тис. споживачів

14 липня, 2022  

Дніпропетровськгаз продовжує дбати про безаварійне та безперебійне газопостачання своїм споживачам і працювати 24/7 для підтримки економічного фронту держави та області!


KSG Agro та компанія Makarony Polskie (Польща) уклали меморандум про співпрацю у переробці та торгівлі олією та зерновими

12 липня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro та компанія Makarony Polskie (Польща) уклали меморандум про співпрацю у сфері переробки ріпакової та соняшникової олії, зернових, а також торгівлі готовою продукцією. Про це повідомила прес-служба холдингу.

З початку 2022 року Дніпропетровськгаз виконав більше 6 тис. робіт з ТО внутрішніх газових мереж

12 липня, 2022  

Дбати про безпеку важливо завжди, і газова - не виключення! Аби вчасно виявити ймовірні витоки газу та попередити аварійні ситуації вчасно проводьте технічне обслуговування газових мереж та приладів у помешканні.


Дніпропетровськгаз: європейські технології Cavagna Group допомагають модернізувати газові мережі регіону

11 липня, 2022  

Попри війну фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), не полишають свого фронту. Наші працівники не лише усувають наслідки ворожих обстрілів на мережах області, а й модернізують газорозподільні системи

Заміна газового конвектора «під ключ» від Дніпропетровськгазу: професійно та надійно

11 липня, 2022  

Тепла пора року – ідеальний час, коли варто подбати про комфортну зиму у помешканні. Дніпропетровськгаз радить відповідально ставитися до вибору опалювального приладу. Як правило люди шукають обладнання за такими характеристиками


Дніпропетровськгаз продовжує традиційні виставки-ярмарки газового обладнання у регіоні

8 липня, 2022  

Індивідуальні консультації, підбір якісного та надійного газового обладнання, інформація щодо сервісних послуг доступні кожному клієнту тут і зараз. Ми відкриті до спілкування та плідної співпраці з вами.

KSG Agro разом з Мінекономіки ініціює створення міжнародного центру експорту української агропродукції

7 липня, 2022  

Агрохолдинг KSG Agro разом з Мінекономіки ініціює створення міжнародного координаційного центру з розширення експорту української агропродукції.


Дніпропетровськгаз забезпечує стабільний розподіл газу клієнтам завдяки італійському обладнанню

7 липня, 2022  

Попри війну газовики Дніпропетровщини не полишають свого фронту. Вони не лише усувають наслідки ворожих обстрілів на своїх мережах, а й модернізують газорозподільну систему, забезпечуючи мешканців регіону послугою європейської якості.

Заява АТ «Дніпропетровськгаз»

6 липня, 2022  

НАК «Нафтогаз України» проігнорував постанову КМУ №222 від 06.03.2022 р. зі змінами та доповненнями, позбавивши оператора газорозподільної мережі АТ «Дніпропетровськгаз» можливості отримувати технологічний газ за регульованою державою ціною.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!