RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15398

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


10 тисяч паперових документів щодня: Директор із логістики ТОВ «Три Ведмеді» розповідає, як ЕДО оптимізував бізнес-процеси комп

4 ноября, 2020  

Компанія «Три Ведмеді» – національний виробник морозива та заморожених продуктів (пельменів, вареників, піци), що працює на ринку з 1998 року.

Президент «Хенкель» в Україні Ніна Домбровська — у ТОП-100 найвпливовівших жінок України

3 ноября, 2020  

Цей рейтинг складено редакційною колегією впливового українського тижневика «Фокус». В обговоренні кандидатур переможців брали участь експерти у галузі політики, економіки, соціальної сфери та культури.


Группа DAB PUMPS успешно перешла на новейшую версию Infor LN 10.7

3 ноября, 2020  

Международная группа компаний DAB PUMPS использует Infor LN в качестве платформы для своей цифровой бизнес-модели и дальнейшей трансформации работы предприятий

JUST PLAN.IT! Планувальник візитів для СТО та компаній післяпродажного обслуговування

31 октября, 2020  

Часто можна почути, що ми діджиталізуємо свої ідеї та ідеї наших клієнтів, і що це наша місія. Так ось, ми вирішили поділитись практичним досвідом, який у нас є, і який надихнув на власну розробку — Plan.iT.


Експерти занепокоєні зростанням безробіття серед молоді - дослідження

30 октября, 2020  

У країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні, зростає безробіття серед молоді, тенденції посилюються на фоні пандемії та економічної кризи, необхідно виробити системну політику щодо молодіжної зайнятості, залучити бізнес до діалогу.

Метод світлофора в бізнесі та особистому житті

30 октября, 2020  

Нещодавно пройшов міжнародний день світлофора і ця подія надихнула нас в iT.Artel на тематичний матеріал.Виявляється, кожен з нас стикається з трьома усіма відомими кольорами (червоний, жовтий і зелений) не тільки як пішохід або водій.


Як технологічні рішення змінюють компанії

29 октября, 2020  

EDIN, як компанія, яка надає послуги електронного документообігу, позиціонує впровадження діджитал сервісів у бізнес-процеси як необхідність для розвитку компаній. Це, безперечно, скорочення витрат, економія часу, більше можливостей.

TransferGo объявляет о сотрудничестве с Visa в создании мирового сервиса моментальных денежных переводов

29 октября, 2020  

Одна из самых быстрорастущих компаний мира в сфере денежных переводов TransferGo запускает партнерство с мировым лидером цифровых платежей Visa. Компании будут вместе развивать сервис моментальных денежных переводов на карты клиентов во всем мире.


Огляд поведінки українського покупця у 2020 році

28 октября, 2020  

Провайдер електронного документообігу EDIN є постачальником послуг для багатьох торговельних мереж України. Саме тому ми постійно стежимо за новими тенденціями, прогнозами та змінами у рітейлі.

КРИСТАЛБАНК вчетверте отримав звання «Банк №1 за умовами іпотечного кредитування» у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РО

28 октября, 2020  

28 жовтня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, IQ BUSINESS CENTER, відбулася урочиста церемонія нагородження у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ–2020», який щороку проводить Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ».Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!