RSS Новости

Новости

Новости из мира бизнеса, новости и события компаний представленных в каталоге предприятий Украины

Выставки, презентации, семинары 404

В этом разделе собрана вся информация о предстоящих выставках или событиях.

Пресс-релизы 15341

Опубликуйте новости своей компании в разделе пресс-релизы, проанонсируйте самые важные события.


Банківська гарантія за 1 годину!

4 августа, 2020  

КРИСТАЛБАНК нагадує про можливість оформлення банківських гарантій у найкоротші строки – лише за 1 годину! КРИСТАЛБАНК нагадує про можливість оформлення банківських гарантій у найкоротші строки – лише за 1 годину!

Компанія «Хенкель» та її бренд Losk допомагають обласним інфекційним лікарням і відділенням протистояти пандемії COVID-19

31 июля, 2020  

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд продукції для прання та виведення плям Losk надали пакет допомоги українським медичним закладам, їхнім працівникам і пацієнтам для протистояння пандемії COVID-19.


Boxberry займется предпочтовой обработкой грузов

30 июля, 2020  

С начала июля интернет-магазины, сотрудничающие с Boxberry, могут воспользоваться услугой предпочтовой обработки при отправке заказов из Московского региона.

Які «сюрпризи» від банків та фінустанов можливі в період карантину

30 июля, 2020  

Потрібно бути уважними перед підписанням договорів позики у фінансових установах, інакше в подальшому можливі проблеми. Скриті комісії або ж зависока відсоткова ставка з 2-го тижня користуванням кредитом – ось на що слід очікувати неуважним споживачам


Прямуйте назустріч подарункам із платіжною карткою КРИСТАЛБАНКу!

29 июля, 2020  

Оплачуйте платіжною карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу автобусні квитки через сервіс BlaBlaCar і беріть участь у розіграші подарунків.

KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур

29 июля, 2020  

По итогам уборочной кампании-2020 KSG Agro повысил урожайность ранних зерновых культур. Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.


ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі

27 июля, 2020  

ДП «Моррічсервіс» відсвяткувало перший рік роботи сервісного центру в Ізмаїлі урочистою презентацією художньої виставки «Яскравий Ізмаїл. Пейзажі з пленеру Андрія Чеботару».

Говорить HR: чого компанії вартуватиме демотивований співробітник або чому в EDIN розвивають корпоративну культуру

27 июля, 2020  

Карантин став для багатьох українських компаній пунктом відліку втрати ресурсів не тільки грошових, але і кадрових. Фахівців відправляли у відпустки за свій рахунок, урізали заробітні плати, з деякими прощалися.


‘BLACK SEA GRAIN’ и ‘BLACK SEA OIL TRADE’ совместно 2-3 сентября в новом формате

24 июля, 2020  

17-я Международная конференция ‘BLACK SEA GRAIN’ и 8-я Международная конференция ‘BLACK SEA OIL TRADE’состоятся 2-3 сентября, в Event Hall Obolon, Киев. Trade Must Go On!

Тренди 2020 для дистриб`юторів: SAVSERVICE про ЕДО

24 июля, 2020  

Нещодавно АСНОВА ХОЛДИНГ запропонувала новий маркетплейс для дистриб'юторів - iOrder, за допомогою якого зареєстровані дистриб'ютори мають можливість переглядати товари, їх ціни, знижки, та сертифікати якості, й обирати найкращі пропозиції для закупівель.Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2021
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!