Київський маргариновий завод у 2019 р. збільшує обсяг інвестицій на 30 %

26 апреля, 2019

Група «Олком», виробничим майданчиком якої є Київський маргариновий завод, підбила підсумки інвестиційної діяльності у Iкварталі 2019 р., оцінивши стан виконання річного інвестиційного плану. Загальна сума інвестицій у модернізацію технологій і придбання нового обладнання склала більш ніж 4млн грн.

За рахунок вкладених у січні – березні 2019 р. коштів були вирішені такі ключові стратегічні завдання з розвитку виробництва:

1)      збільшено у 2 рази потужності з виробництва харчових жирів і маргаринів для промислових споживачів – підприємств кондитерської та молочної галузі.  Група «Олком» придбала новітню технологічну лінію, здатну випускати 100 т продукції на добу. Обладнання виготовлено українським постачальником із комплектуючих ТМ Bitzer (Німеччина)  та CIAT (Франція);

2)      встановлено надсучасне обладнання для визначення трансізомерів жирних кислот (газовий хроматограф) і  якості жирів з точки зору характеру процесу їхнього плавлення (прилад ядерно-магнітного резонансу).

Юрій Євенко, голова правління ПрАТ «Київський маргариновий завод» так прокоментував реалізовані групою підприємств «Олком» інноваційно-інвестиційні проекти: «Зараз ми вирішуємо стратегічне завдання – налагодити виробництво продукції, яка б була затребувана харчовими підприємствами – експортерами. Наймісткіші у світі споживчі ринки США та ЄС зацікавлені лише у продукції, яка відповідає встановленим там стандартам якості з точки зору вмісту трансізомерів  – специфічних сполук, що утворюються під час гідрогенізації та високотемпературного впливу на жири. Київський маргариновий завод з моменту свого заснування є  флагманом галузі, тому ми придумали проривну інновацію. Наш дослідницький підрозділ створив low-trans-жири, застосовуючи які у виробництві, наші В2В-споживачі можуть безперешкодно постачати їх на найвимогливіші ринки. Саме тому ми приділили таку увагу збільшенню наших можливостей щодо виробництва цієї перспективної продукції та підсиленню ділянки контролю якості. І дуже результативно – спостерігаємо збільшення попиту з боку промислових споживачів, а також до нас почали звертатися інші компанії, які хочуть перевіряти свою сировину на нашому лабораторному обладнанні». Він пояснив, що розвиваючи цей напрям, «Олком» як субекспортер виконує також важливу соціальну місію, полегшуючи просування українських продуктів на зовнішні ринки.

Юрій Євенко також повідомив, що загальний обсяг коштів, які будуть інвестовані у підвищення техніко-технологічного рівня підприємства, у 2019 р. збільшено на 30% порівняно з 2018 р.  Наступним етапом реалізації інвестиційного плану поточного року голова правління КМЗ назвав розширення складських площ.

+ Добавить Комментарии: (0)

Пользовательское соглашение   Политика конфиденциальности   Обратная связь   Реклама на сайте
© «Все о бизнесе, Новости бизнеса, Бизнес-планы - Украина Деловая » 2006 — 2020
Копирование материалов разрешено только при условии размещения обратной прямой гиперссылки!