RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 405

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15564

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


АТ "Харківміськгаз" про послуги з доставки газу

14 червня, 2021  

З травня постачальники проінформували споживачів про зміну ціни газу. При цьому Вартість послуг з доставки газу не змінилась. В платіжках клієнти Харківміськгазу бачать ті ж самі суми, які були у попередніх місяцях.

Группа FM Logistic подвела итоги деятельности за 2020/21 финансовый год

11 червня, 2021  

Логистический оператор FM Logistic отчитался о результатах работы в России и в мире по итогам финансового года, который закончился 31 марта 2021-го.


Випускний онлайн-програми по систематизації бізнесу "Business Booster"

11 червня, 2021  

24 травня відбувся онлайн-випускний для резидентів програми по систематизації бізнесу "Business Booster", одного з головних продуктів консалтингової компанії "Visotsky Consulting".

При правильной мотивации, стимулировании и условиях работы кадровую проблему в свиноводстве можно решить, - эксперт KSG Agro

10 червня, 2021  

При правильной мотивации, стимулировании и условиях работы кадровую проблему в свиноводстве можно решить. Об этом заявила директор по персоналу агрохолдинга KSG Agro Ирина Паливода в ходе дискуссии на XIII Международном конгрессе «Прибуткове свинарство».


«Хенкель» в Україні — у топ-3 рейтингу сталого розвитку

10 червня, 2021  

«Хенкель» в Україні входить до трійки найкращих компаній рейтингу сталого розвитку, організованого командами журналів «Гроші» та «Корреспондент» у партнерстві з мережею Глобального договору ООН.

Онлайн-сервис PRNEWS.IO стал партнером проекта “Експертна думка”

9 червня, 2021  

С июня текущего года на радиостанции “Країна FM” стартовала коллаборация проекта “Експертна думка” и онлайн-сервиса PRNEWS.IO. Теперь все мотивирующие видеоинтервью будут доступны в текстовой версии и размещены с помощью платформы PRNEWS.IO.


Досвід опалення у Європі та Україні

9 червня, 2021  

Літній час асоціюється з морем та відпочинком, але не для всіх. Дехто, використовує його для наведення ладу вдома, для ремонтних та капітальних робіт. Конструкція будівлі гарно прогрівається сонячним теплом і результат закріплюється. А ще, оскільки опалюв

Почему стоит инвестировать в недвижимость Северного Кипра

8 червня, 2021  

Прежде чем говорить о причинах, по которым стоит инвестировать в недвижимость на Северный Кипр, давайте поговорим об этом прекрасном острове. В последние несколько лет многие инвесторы стремятся инвестировать в недвижимость северной части острова, пос


ПАО «Черкассыоблэнерго» присоединило к электросетям солнечную электростанцию норвежской компании Scatec

7 червня, 2021  

ПАО «Черкассыоблэнерго» присоединило к своим электросетям солнечную электростанцию Scatec Ukraine (ООО «Чистая Энергия-2011») мощностью 25 МВт. Об этом сообщила пресс-служба ПАО «Черкассыоблэнерго».

АТ «Дніпропетровськгаз» повністю завершило процедуру анбандлінгу

4 червня, 2021  

АТ «Дніпропетровськгаз» вийшло із засновників компанії-постачальника ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Остаточне розділення власності стало фінальним етапом анбандлінгу цих компаній, що діють у сфері розподілу і продажу газу.Користувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2022
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!