RSS Новини

Новини

Новини бізнесу, новини та події компаній представлених у каталозі підприємств України

Виставки, презентації, семінари 404

У цьому розділі зібрана вся інформація про майбутні виставки або події.

Пресс-релізи 15812

Опублікуйте новини своєї компанії у розділі прес-релізи, проанонсуйте найважливіші події.


Eaton сообщает о росте прибыли на 15% в первом квартале 2021 года

18 травня, 2021  

Eaton сообщает о чистой прибыли на акцию $1,14 и скорректированной прибыли на акцию $1,44 в первом квартале, что на 15 % больше, чем в первом квартале 2020 года. Доход от операций в первом квартале составил $260 млн.

Навіщо газові контролери використовують фотофіксацію при знятті показань лічильників?

17 травня, 2021  

Для модернізації роботи контролерів РГК створила мобільний додаток «104.ua Контролери», який суттєво підвищив якість клієнтського обслуговування та осучаснив стандарти роботи газовиків.


Аспірація для ТОВ «Катеринопільський елеватор» (МХП)

17 травня, 2021  

ГК «Зернова Столиця» уклала договір з ТОВ «Катеринопільський елеватор» (МХП), спеціалізацією якого є виробництво комбікорму, соняшникової та соєвої олії, а також соєвого шроту.

Прорыв в адресной логистике «Delivery» – тренд в условиях пандемии или тест на хороший сервис?

15 травня, 2021  

Как качественно изменилась адресная логистика за этот период мы поинтересовались у начальника отдела адресной логистики компании «Delivery» Бондарчука Антона Александровича.


Черкасский облсовет обратился к ФГИУ и ВР о мировых соглашениях между «Азотом» и «Черкассыоблэнерго» на сумму 1,8 млрд. грн.

14 травня, 2021  

Черкасский областной совет обратился к Фонду госимущества Украины и народным депутатам по урегулированию долговых обязательств ЧАО «Азот» в на 1,8 млрд. грн. перед ПАО «Черкассыоблэнерго» через мировые соглашения.

Київстар отримав нагороду LeadersFintech& DigitalBanking- 2021

13 травня, 2021  

Сервіс «Смарт Гроші» визнано кращим фінтех-сервісом на телеком ринку України. «Смарт Гроші»- перший на телеком ринку України фінансовий сервіс від мобільного оператора. Послуга була реалізована ще в 2013 році. Завдяки «Смарт Грошам» абоненти можуть опл


Зустрічаємося на «Black Sea Grain-2021»

12 травня, 2021  

ГК «Зернова Столиця» запрошує всіх учасників аграрного ринку приєднатися до 18-ї Міжнародної конференції «Black Sea Grain-2021», яка пройде в м. Київ (готель Інтерконтиненталь) з 20 по 21 травня 2021 року.

Дніпропетровськгаз виконав реконструкцію трьомстам клієнтам

11 травня, 2021  

З початку року АТ «Дніпропетровськгаз» здійснило реконструкцію для майже 300 споживачів природного газу. Замовниками послуги є як фізичні, так і юридичні особи.


Компанія із автоматизації дасть серію онлайн-уроків на платформі Merezha за підтримки ЄБРР

7 травня, 2021  

13 травня українська компанія-інтегратор презентує безкоштовний вебінар для підприємців на онлайн-платформі Merezha за підтримки ЄБРР із автоматизації бізнес-процесів.

Навіщо газові контролери використовують фотофіксацію при знятті показань лічильників?

5 травня, 2021  

Раз на пів рок, контролери газових компаній проводять контрольне зняття показань лічильників. У РГК, яка спеціалізується на впровадженні інноваційних та комплексних рішень, запропонували газорозподільчим компаніям модернізувати роботу контролерівКористувацька угода   Політика конфіденційності   Контакти   Реклама на сайті
© «Все про бізнес, Новини бізнесу, Бізнес-плани - Україна Ділова » 2006 — 2023
Копіювання матеріалів дозволено лише при умові разміщенння зворотнього прямого посилання!